"D" litter in new home

 

                                                                                      Donnie Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                              (Name means Life / Význam jména je Život)

                                                            

Donnie Mon Miracle with new amazing family!!!
Dnes nám odjel do opravdu milujícího domova náš Donníček! Má nejen krásnou ale hlavně fantastickou rodinu! Jsem tak šťastná, že jsou ještě lidi jako právě oni (a myslím i všechny ty u kterých naše miminka jsou). To mi dá vždy důvod proč chovat! Moc vám děkuji za to jací jste a těším se na zprávy a fotky z nového domova! A věřím, že se brzy uvidíme

První zprávy z nového domova: Dobré ráno. Tak první noc za námi. Doníček byl absolutně úžasný. Spali jsme spolu na gauči v obyváku. Usnul mi v podpaží, jako špalek a spal az do půl čtvrté, kdy si sám seskočil ze sedačky na pelíšek pod ní, šel se sám vyčůrat a vykakat na plenku a pak si přes pelíšek vyskočil zase sám ke mě a spali jsme dál až do 7. Ráno se najedl a šli jsme před dům, kde jsme si odbyli prvni kakání mimo domov. Je úžasně socializovaný a vše mu jde rychle. Je vidět, že má skvělé základy od Vás. Moc děkujeme.

No a Donnie aka Doníček je v novém domově krátce, ale chová se jako by se tam narodil. Poznal kočičku, malého chlapečka Tomáška a žijí v naprosté symbioze a harmonii!

 


                                                                                    Dreamee Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                              (Name means Dream / Význam jména je Sen)

                                                       

Dreamee Mon Miracle aka Ella with new mum!
Před chvilkou nám odcestovala do nového domova naše Dreameenka. Bude žit u úžasné rodiny v Ostravě. Obě holčičky si zkusí výstavu, takže je určitě potkáme.
Přijelo si pro ni 8 členů rodiny! Na fotce je její majitelka paní doktorka! Opravdu moc sympatický a empatický člověk!
Moc děkuji za dárečky pro nás i pro mé holčičky!
Při loučení u auta mi došlo, že vážně mi žádná holčička nezůstane a opravdu jsem ji hodně oplakala. Tohle je na chovu tak těžké!!! Nechala bych si všechna miminka, kdyby to šlo!!!
První zprávy z auta jsou, že už čůrala na travičku a jde z náruče do náruče a dostává moře pusinek! A čeká jí spinkání v posteli, jen se neví ještě u koho, protože ji chtějí všichni
Měj se krásně holčičko moje a prožij mnoho radosti a krásných chvil. Budeš v supr rodince!

První zprávy z nového domova!: Holčička spinkala celou noc, neplakala a čůrá pouze na zahrádce. Je neuvěřitelně šikovná a páníčci nedělají nic jiného než, že mazlí a hrají si s ní a nemůžou se vynadívat. Praní, uklizení a vaření jde prý stranou Má se úžasne. Moc děkuju

Naše sladká holčička se má jako v ráji. Samá návštěva - psí i dvounohá, řádění, mazlení, spinkání, hamání a pozor! miluje se dívat v tv na krtečka!!!! Děkuju za stálou komunikaci a fotky!!!

 


                                                                                       Divya Mon Miracle

                                                                                      Czech Republic

                                                                         (Name means Angelic / Význam jména je Andělská)

                                 

Divya Mon Miracle aka Kim with new parents!!!!
Dnes odpoledne odjela do nového domova - Českých Budějovic - naše malinká holčička. Andílek s ďáblem v těle, nebojsa a obrovský mazílek. Bude se mít opravdu královsky. Má úžasnou rodinku! Teprve ted mi došlo, že tu není. Je tu po ní velký prázdno, byla všude a dávala najevo, že chce na klín nebo mazlit a chodila za mnou. Takže tu sedím a mám nějaké mokré oči..Ach to loučení.
První zprávy z auta jsou takové, že malinká spinkala a na pumpě se venku vyčůrala. Žádný strach a to byla venku prvně! Ona je neuvěřitelné stvoření!
Přeji vám mnoho radosti a krásných chvil a doufám, že se brzy uvidíme. A těším se na fotečky z domova!

První zprávy z nového domova!: Holčička spinkala v posteli a po celý večer se chodila poctivě vyčůrat i vykakat na plínku do kuchyně. V noci probudila paničku, dala ji dolů z postele a ona se znovu šla vyčůrat a vykakat na plínku jsem na ni ták moc hrdá. Vůbec neplakala, je pohodová, spokojená, vše zkoumá a u toho rozdává pusinky. A tak to má být
P.S. Páníček prý včera šel za malou, když usínala a zpíval ji ukolébavku

I naše malinká Divya aka Kimi se má též úžasně. Je neuvěřitelně šikovná a chytrá. Byla na velkém výletě minulý víkend a byla středem pozornosti...to ona ráda :) Všichni z ní byli paf a poznala i nového kamaráda vipeta Alfréda :) též má úžasný život plný mazlení, her a procházek. Jsem šťastná za všechny takové páníčky!

 

TOPlist
aktualizováno: 19.02.2018 16:32:14