Testmating

                                                                                     B litter Mon Miracle in new home

                                                                                                     Born: 7. 6. 2016

                                                                            

                                            7 Boys  - 1x light fawn with white, 1x red fawn with white, 5x brindle with white

                                                                                           1 Girl - brindle with white 

 

          Bow Mon Miracle          Bassam Mon Miracle         Bailey Mon Miracle    Bisse Mon Miracle                   (Czech Republic)                          (Czech Republic)                       (Czech Republic)             (Czech Republic)

                       

              Bae Mon Miracle                      Balli Mon Miracle                    Bekim Mon Miracle       Beau Mon Miracle

                         (Slovakia)                                          (Poland)                                     (Czech Republic)          (Stay in my kennel)

                                   

                                           Meaning of names / Význam jmen    

Bow Mon Miracle        Exceptional/Mimořádný (polovina těla je žíhaná, druhá půlka je plavá)                                                           Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina (za hlavičkou má malý bílý blesk)                                                                                               Bailey Mon Miracle   - Magic/Kouzelný (na hlavičce má B jako Bailey)                                                                                               Bisse Mon Miracle      - Luck/Štístko (Nejmenší chlapeček, srdce vybralo, že to bude štístko)                                                                         Bae Mon Miracle      - Sparkle/Jiskra (čti Bej- Má v sobě něco co upoutá pozornost - jiskru)                                                                                Balli Mon Miracle      - Strong/Silný (Narodil  se jako první a na svět šel opravdu dlouho, nevzdal se a proto jméno silný)                       Bekim Mon Miracle   - Friendly/Přátelský (stále skvěle naladěný a nejkontaktnější)                                                                                   Beau Mon Miracle     - Beauty/Okouzlující (čti Bjů - v irském překladu znamená hvězdička a to ona opravdu je, Zázrak!)
Všechna Béčková miminka mají úžasné domovy plné lásky...jak rostou, kde žijí a co vše zažívají se dočtete či podíváte ZDE


Last boy from litter B with new family
Bisse Mon Miracle dnes odešel s úžasnou rodinou.
Vím, že se stále opakuji. Ale asi ty majitele přitahuji
Bissíček je už třetím pejskem z vrhu B, který bude žít na Moravě.
Tito lidé ho budou mít opravdu jako miminko, protože mít své bohužel nemohou. Bude spinkat s nimi v posteli a navíc pán je stále doma, takže ani sám nebude. Bude mít pro sebe velkou zahrádku a celý domeček. Jsem šťastná, že bude u těchto lidiček a moc děkuji za lásku, kterou si budete navzájem dávat!

                         


7. 12.  Our sweet and very successful grandfather litter B. Amazing boy Aberdeen Remarkable In Paris

                              


13. 11.  New photo from new home - "B" litter click (Bow and Bae and more..)

      


11. 11.  Bow Mon Miracle with new lovely family!!!!!
Včera k nám přijela moc milá návštěva z Prahy. Měli velký zájem o holčičku, ale zamilovali se do Caira a když jsem přinesla jen ukázat Bowíčka, tak to byla láska na první pohled.
Jeho velké a hluboké oči rozhodly. Bylo to nečekané, ale o to více jsem právě jemu tuto rodinku přála. Zalouží si konečně milující domov!!!
Takže do třetice se to povedlo a Bow se bude mít úúúžasně. Doma ho čekají dvě kočičky a italáček.
Přeji ti dlouhý život a moře lásky broučku!

                                                                


29. 10.  Balli Mon Miracle with new family - Poland.
Děkuji Ivetě Novotné za doporučení. Balli dnes našel novou rodinu v Polsku. Doma ho čekají 2 whippetí slečny a dobrmani, které paní chová řadu let. Věřím, že náš chlapeček se bude mít u paní moc dobře. Protože bez pejsků v posteli neusne :) a též ho uvidíme na výstavách.

                                                            


24. 10.  Bekim Mon Miracle in new home with the best owners heart More Here

Bekimek je v novem domove moooc stastny. Ma nejen supr psi kamaradku, ale take uzasnou holcicku. Podle psani ji Bekimek bude delat kazdym dnem chuvicku Bekim je pratelsky jak k lidem tak k pejskum. A mooooc mazlivy. Tezce se mi ho davalo. Ma neuveritelnou povahu. Ale tihle panicci jsou osudovy. Na kazdeho pejska ceka ten jeho panicek a tahle uzasna rodina, je toho prikladem. Strasne dekuju. Lepsi domov nemohl mit.

Dnes, brzy rano, ke me prisel Balli. Stulil se u me do klubicka a hlavu polozil na tvar. Ani jsem nedychala a uzivala jsem si to. Je to velmi citlivy chlapecek. Jen pro okoli je uzavrenejsi pejsek. O to vernejsi je majiteli

                                                     


23. 10.  Bekim Mon Miracle with new lovely family.
Dnes odjel do nového domova můj milovaný chlapeček. Přijela si pro něho mladá a velmi milá rodina, která moc po vipetovi toužila.
Doma ho čeká vykastrovaná kamarádka. Takže nouze o hry mít nebude.
Bekimka budeme vídat na výstavách a z toho mám velkou radost.
V autě už měl připravený pelíšek, bezpečnostní pás, hračky a samozřejmě tam neseděl sám, ale s paničkou.
Zcela upřímně musím říct, že jsem šla spát v půl 5 ráno. Celou noc jsem proplakala. Bekimek ke mě přišel, dal mi nos k mému, dívali jsme se vzájemně do očí a usnuli.
Není lepší rodiny. Má ten nejmilující domov a jsem štastná, že je právě u Vás.
Nesmím opomenout Nikolku, které vděčím za doporučení a za to, že má Bekim tak úžasný domov..
Velmi ráda jem tě poznala osobně. Děkuju.

                                      


12. 10.  Bisse Mon Miracle + Bekim Mon Miracle  - 4 months
He has both testicles and very nice character!He is very lovely and cuddly boy!

Sir: CH PL CH UA SKYBORNE TOUCHED BY AN ANGEL (Sweden)
(NO CH SE CH Play A While A Room With A View x C.I.B. WW 2011, US GR CH FI CH NO CH IT CH EE CH FI W 2011, HE W 2011, HE W 2012, HE W 2013 Aberdeen Remarkable In Paris)

Dam: C.I.B. SK GR CH SK CH PL CH UA CH CZ CH CZ JCH JBIS YAMPADAMPA Z ÚPLŇKU
(Petit Fille z Úplňku x Rivarco The Latin Lover - C.I.B. FI CH NO CH SE CH DK CH GB CH Adagio Love Supreme x C.I.B., VWW 2012, EU V 2006, DK CH FI CH IT CH HR CH SI CH SE CH CH CH AT CH Rivarco Arwen)

                             

                                           


3. 10.  Bassam Mon Miracle and Bae Mon Miracle - photo in new home

                                

                     

          


25. 9.  Už dlouho jsem nepopisovala naše chlapečky. Přeci jen se povaha trošku změnila. Takže:

Bisse - To je mazlíček. Tulítko, které dává moře pusinek. Spí mi na rameni a je velmi veselý. Dříve byl nejaktivnější, ale to už není pravdou. On je opravdu štístko.
Balli - Od malička byl samotářem a nebyl mazlivý, ale to se velmi změnilo. Je to uzavřenější pejsek, ale svého pána miluje. Spí u mě nalepený, též se tulí, stále za mnou chodí a v dušičce je citlivý. Mám ho moc ráda.
Bekim - Ten dává opravdu nejvíce pusinek. Vyloženě labužník :)) veselý a přátelský pohodář. Mazlinka a nejvíc otevřený pejsek.
Bow - Příjdu si, že se opakuji, ale musím opět napsat, že je neuvěřitelně mazlivý. Celou noc spinká u mě a musí se mě dotýkat. Hlavičku má kolem mého krku a rád cítí lidské teplo. Je citlivý a nedává pusinky. On má jiný systém. Čumáčkem popichuje do nosu a tím dává najevo náklonnost. Strašně hezky se mazlí. Jinak. Jeho způsobem. Je to miláček.


                  

                                        


13. 9.   New photo!!Balli, Bow and Beau Mon Miracle

           

           

           

           

           

           


11. 9.  We are soo thirsty / My máme tááákovou žízeň :)) - Adeline with "B" litter.

           


10. 9.  Bekim and Bisse Mon Miracle and their photo

Bisse Mon Miracle - 3months
He is small with super nature and he has both testicles. / Bissík bude mít standardní velikost, má obě varlátka sestouplá a má milou a mazlivou povahu.

                        

Bekim Mon Miracle - 3months
He has both testicles and amazing friendly and cuddly charakter!

                    

            


8. 9.  New photos litter "C" click HERE (first open eyes) and new photos Bae and Bailey Mon Miracle in new home HERE :)

                                                  

           


7. 9.  1. photo - Brindle family ❤️ Bekim Mon Miracle, Beau Mon Miracle and Adeline Mon Miracle. I love them.                     2. photo -  A takhle ke mě přichází Bow. Namáčkne se na mě a položí si hlavičku. Zbožnuji ho. Má maminky kukadla. Jsem zvědavá ke komu se bude takhle tulit... (mobil photo)

  


5. 9.  New photos from new home click :) HERE


3. 9.  Včera večer odešel do nového domova Bailey Mon Miracle. Čekal na svou rodinku o chvilku déle, ale vyplatilo se to! (Měl zájemce z Ameriky, kde by byl ale ve smečce pejsků, kde se panička o ně opravu stará, ale psala jsem, že to by nebylo pro něho. Musí mít speciální domov a mnoho lásky jen pro sebe. Vždy vybírám tak, aby byly spokojené a šťastné obě strany) Protože nejde to vyjádřit jinak než jako osud. Předchází tomu tolik neuvěřitelných věcí a spojitostí, že náš chlapeček je této rodince opravdu souzený. Pohodová rodina plná lásky! Bude se tam mít víc než dobře! Panička pracuje z domova, takže sám nebude! Bailey má rodinu snů,kterou jsem mu moc přála! Děkuju!!!! Více fotek ve složce HERE

                                                       


2. 9.  Bisse and Bailey Mon Miracle :)

            

                       


31. 8.  Ležím tak v posteli a nemám ani peřinu ani prostor na otáčení. :)) Mimochodem mám postel 200*200. Nad hlavou mi leží Adinka. To už je její čestné místo. Na hlavě mi leží Bailey, přes krk jako šála Beau, na zádech mám přilepeného miláčka Bekima, který se ode mě ani nehne a stále mi davá pusinky, u břicha mi leží Bow, Bissik zaujal polohu jogína, Balli jako vždy na zemi a Yampa na zádičkách v prostoru postele. Takže přeji dobrou noc a já jdu zkusit, s tou sladkou záteží na těle, usnout. :) Mimochodem ,za ten pocit čisté lásky a tulení, to stojí. Dodatek: Téměř jsem oka nezamhouřila. Cestovala jsem mezi Béčkama a Céčkama a péčí o ně. Uff, chov není jednoduchý, když se dělá na 100%.


30. 8.  Bailey Mon Miracle

          

                                                             Bisse Mon Miracle sleeping. New position surpriselaugh

                                                         

                                               Mobil photo with my whippet bed...Jsem zvědavá, kde budu spát já laugh

            


29. 8.  Beau Mon Miracle is Available (girl) and I am looking loving show home!!!! I love her very very much.
Dam: Yampadampa z Úplňku
Sir: Skyborne Touched By An Angel

Bohužel s těžkým srdcem musím napsat, že hledám pro Beau milující a výstavní rodinu. Nemůžu si ji nechat. Nemůžu mít doma tolik pejsků a ani nechci. Nechci být velkochovatel. Ale jak se citově ubránit si nenechat? Tolik ji máme rádi. Má klidnou nekonfliktní povahu, je to miláček a je neuvěřitelně krásná. Milujeme ty její oči. Ale nemůžu jinak. Do toho vrh Ebynky a velmi zajímavá krev. Ach jo...tohle na chovu nesnáším...Jak se nepřimknout ke štěňátku,které je kopií maminky.

                     


28. 8.  New photos in the garden :)

          

          

          

          

          

          

          

          

          

          

          


26. 8.   11,5 weeks

                                                                   Balli Mon Miracle - Strong/Silný

          

          

                                                            Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

                  

                                                                               Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko

                           

                                                                         Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný

                  

                                                                 Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný

                


22. 8.  Bekim Mon Miracle 11weeks
Very promising show boy, both testicles, black pigment, very nice nature - He is contacting and caressing boy.

               


16. 8.  Bailey Mon Miracle - 10weeks

Name means Magic/Kouzelný
He is very sensitive and special baby heart

                                  

          


15. 8.  Bassam Mon Miracle and first photo from new home :) Máme první zprávy z nového domova - more HERE and some new photo

                                                         Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný                                                         

                   

            


14. 8.  Bassam Mon Miracle with new lovely family!!! (CZ)

Bassíka si panička vybrala srdcem ihned, když ho viděla. On je totiž největší pusinkátor! Je k nepřéhlednutí a středem veškerého dění. Má velké srdíčko. Paní a její rodina je opravdu velmi milá a pejsek je u nich členem rodiny. Ten bude mít tolik lásky!!! Ted s ním budou týden doma a pak, aby nebyl sám,když budou jeho rodiče v práci,bude u babičky a ta se na něho strašně těší! Kde bude na zahrádce spolu s italáčkem. Paní už měla greyhounda a chrtům propadla jako každý z nás...mimochodem uvidíme Bassíka na výstavě a na to se moooc těším! Děkuji za milou návštěvu a velmi fajn strávené odpoledne. Těším se na fotečky z domova! Má tu nejlepší rodinu jakou jsi mohl přát! Kdyby cokoli,jsem tu kdykoli! Hodně štěstí a mnoho lásky náš Bassíčku.

                                                      


11. 8.  Puppies  have 9,5 weeks  a new photos

                                                    Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný - AVAILABLE

             

                                                                                  Bailey: "Where is my mum?"

             

                                               Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný - AVAILABLE

             

                                 

                                                        Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko - AVAILABLE

             

             

                      

                                                 Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský - AVAILABLE

                 

             

                                                               Balli Mon Miracle - Strong/Silný - AVAILABLE

             

                               

                                                                          Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

             

                       


 10. 8.  Dnes u nás byla moc milá návštěva podívat se na miminka. Počasí nám sice nepřálo,ale my jsme si poradili...štěňátkům to rozhodně nevadilo :) byli nezastavitelní :) stan se jim mooooc líbil :) prý bych jim to mohla dávat domů jako překážkovou dráhu :))) Ještě jednou děkuji za příjemné odpoledne! Jste moc fajn a ráda jsem vás osobně poznala!

                 

           

                


8. 8.  New photos in garden

                                                           Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný

    

                                                                 Balli Mon Miracle - Strong/Silný

             

                                                                     Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko and Beau

             

             

             

                 


7. 8.  New positions - 9 weeks

                                                            Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

              

                                                                         Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný 

                             

                                                                                            Beau Mon Miracle

                        

                                                                                Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko

                

                                                                    Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný

                      


5. 8.  New photos my babies

                                                                        Balli and Beau Mon Miracle

           

                                                                     Family photo :)) Bailey Mon Miracle

           

                                                 Bow Mon Miracle finally home / Bow byl tak šťastný, že je doma..

                 

                                                                                           with mum...

            

            


Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří mě upozornili na nevhodné chování slečny silvia Z - h. Bow Mon Miracle je zpátky doma a já děkuji velmi moc mým rodičům za rychlou pomoc a též za pozvání a milé popovídání od paničky Bae! Bae má tu nejlepší rodinu! Cesta na otočku byla dlouhá. Přes 20 hodin dohromady. Bez spánku jen s krátkým odpočinkem. Pro své miminko bych jela až na konec světa!!! Pro každé štěňátko chci ten nejlepší domov plný lásky a bude to vždy na prvním místě! Vystavování je pouze bonus! Vzdálenost pro mě neexistuje.

I would like to thank all those who pointed me to the inappropriate behavior of Miss Silvia Z- h. Bow Mon Miracle is back home and I thank you very much to my parents for quick help and also for inviting and kind talking Bae owners! Bae has the best lovely family! The journey was long. Over 20 hours together. Without sleep, with only a short rest. For my baby would go to the end of the world !!! For every puppy want the best home full of love and it will always first place! Dogshow is only a bonus! Distance does not exist for me.


3. 8.  8weeks                                            Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

                  

                 

                                  


30. 7.  Bae Mon Miracle with new parents (Slovakia)
Dnes odjel do nového domova Bae a má úžasné páníčky, kteří za ním přijeli až z Košic. Nemohl si najít lepší domov a rodiče. Pán je milovníkem pejsků a chrtů obzvlášť a slečna našeho zlatého chlapečka milovala hned, jak přišla. Bae měl připravený obrovský a krásný pelíšek na zadním sedadle, kde s ním celou cestu bude páníček. :) Bylo to úžasné odpoledne! Chlapečka budeme vídat na výstavách, což mám velkou radost!! Už se těším na zprávy z nového domova a fotečky! Určitě se brzy uvidíme :) Hlavně klidnou cestu!

                                                           

 


29. 7.  All blanket with name each puppies heart

            


26. 7.  New photos from garden :) V úterý jsme měli vzácnou návštěvu a to paničku od Aria Mon Miracle. Bylo to úžasné a příjemné odpoledne a já moc děkuji! Ráda jsem tě viděla a štěňátka též :)

A ve středu jsme měli též úžasnou návštěvu a příjemný večer. Nejprve štěňátka čekala čipování. Byli neuvěřitelně hodní. Necukali se a ani jednou nezaplakali. Večer u nás byla poradkyně chovu a zároveň rozhodčí pro plemeno paní V. Frolíková . Pejsky nám moc pochválila. Jsou prý nádherní! Moooc děkuji za milá slova a příjemný večer a něžný přístup k pejskům!

                      

              

                                                                      Bow and Bisse Mon Miracle

                

          

          

                   

           

                                                                                Bisse Mon Miracle

           

           


25. 7.  We have 7 weeks

                                                                                                                                                                                                        

                                                         Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

             

                

                                                                           Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra

              

             

                                                                     Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný

             

             

             

                                                                             Balli Mon Miracle - Strong/Silný

                      


24. 7.  I am preparing packages for my kids - owners - to new homes heart

(some boys are still available and waiting for loving (show) home)

                      


22. 7.  sisters heart
Musím napsat jednu věc. Nevím, jak to chodí jinde, ale má štěňátka mají jednu plínku...myšleno, nemají plínky po celé podlaze. Jen jednu a to od doby, kdy začali chodit. Takhle rychle jsem naučená miminka neviděla. Např: Bae se jako malinký odcucnul od cecíčku, šel na plínku a pak zase cucat mlíčko :))
...No a chodí opravdu pečlivě jen tam... když si hrají, tak odběhnout a jdou na jedinou plínku. I když je daleko...překvapilo mě to...jsou to má zlatíčka milovaná!
Ačka byla též velmi čistotná, ale až takhle pečlivá nebyla.. musela jsem se svěřit..jsem hrdá maminka :)

           

           

                                                              Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

                                                     Very amazing nature, sweet boy and he gives very much kisses :)

             

                                              Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný (na hlavičce má B jako Bailey)

                                           

                                                                                         Mamí před spaním pomazlííít....

             


19. 7.  New photos

                                                             Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný

                     

             

                                                          Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný           

             

                           

             

                                                                            Bisse Mon Miracle  - Luck/Štístko

              

              

                                          

                                                                            Beau Mon Miracle - Beauty/Okouzlující

             

                                                                                Beau: "Bailey, Dont look at it" laugh

                                              

                                                                       Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

              

                                                    


                                                                  Bow Mon Miracle  - Exceptional/Mimořádný

                                                                                    Bow: " Mum please, cuddle me.."

              

               

                                                                          Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra

                              

                                                                            Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

             

             

                                                                                 Balli Mon Miracle - Strong/Silný

                               

                                                                          Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný

             

                          

                                                                         Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

                             

             


13. 7.  Puppies 5 weeks. Konečně máme první postojovky. Dnes budu přidávat další :)

                                                                 Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra

             

                                                                Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

             

                                                                                  Balli Mon Miracle - Strong/Silný

             


11. 7.  5:00 AM. Tak teď jdu spát - na chvíli. Miminka nahamaná, vyřáděná, pomazlená... Já vyždímaná laugh, no a takhle už 14 dní. Ale pro ně vše. Vrací mi to vrtěním ocásků, tulením a pusinkami. A jak mě vždy rádi vidí. Očička jim svítí a skáčou radostí heart, takže dobré ráno všem smiley☀️ 

                                                                        Bow a jeho nová schovka :)

            

                                                                                             Roztomilý Bailey

            

                                                              Najdi štěně :)) Nejoblíbenější místo - hračkárna

            

                                                           Beau a její úsměv a se svojí sestřičkou Adeline

            

            


10. 7.   Dnešek se nesl ve znamení poznávání. 8mi hlavá smečka byla vypuštěna do celého bytu. No umíte si to představit..poznávání nových věcí, kousání všeho co jde, běhání, hraní..prostě dobrodrůžo :) Musím napsat, že Bekim je milý, vnímavý, plný lásky, pusinek, her a tulení a má něco v sobě co vás dostane..stačí jeden pohled.. Bassam je ďáblík..nezastavitelná střela plná radosti ze života, Beau je zatím pohodářka, ničeho se nebojí, jde kamkoli a rozhodně tvrdohlavá :) Bailey..to je miminko..nepere se jako jediný, velmi klidný, hodně citlivý, hned se fixuje a dá přednost být u mě před kamarády..On potřebuje hoodně mazlit a pozornosti...další charaktery napíši později :)

A musím podotknout, že všichni mají úžasná záda a stavbu!
 
                                                                        Beau and Bow Mon Miracle
 
         
                                                                           Bekim Mon Miracle
           
                                                                               Balli Mon Miracle with Adeline
           
           
9. 7.  Adeline Mon Miracle as a nanny with babies heart

Adinka je tak šťastná, že má kolem sebe chumel miminek. Koušou jí všude, kde můžou a jí to vůbec nevadí :)
Yampinka už povrčívá..cecíčky jí bolí od zoubků a hrát si s nimi nechce. A to je krmí minimálně.
No od toho mají teď svoji chůvičku Adinku heart Ona je ztělesnění všeho nejlepšího a má velká láska... 

                  

            


8. 7.  sisters - Adeline Mon Miracle and Beau Mon Miracle + photos find a puppy (down) :))
Tyto fotky jsou foceny ve 2 ráno :) Chtěla bych k nim napsat více...
Yampinka je úžasná fenečka, mámou je na 110% a udělá vše co udělat má, ale tam to končí. Mazlení jí je cizé. Ona nikdy nebyla tento typ. No a na hraní také není. Jen pokud ji Adinka venku vyprovokuje, tak si dají závody. Je flegmatická a celkově línější vipet.
No a Adinka...ta už ted v tomto věku si hraje na mámu, chodí tak, aby o miminko nezavadila a neublížila jim. Hraje si s nimi, čístí je, převrací, kontroluje, nechá se od nich kousat (viz foto) a má potřebu se tulit.
Když příjde k Yampince, tak ta vstane a odejde, Eby to samé. A tak k jediné ke které může přijít jsem já. Takže mi lehá na prsa, objímá packama, hlavičkou se mi otírá o tvář, at ji pomazlím. Je to přísavka jako všechna Ačka a to přesně miluju. Proto, když jsem vzala malou Beau do postele, tak byla ta nejšťastnější. Beau si po nějaké chvilce našla místo na spaní. To samé, kde to miluje Adinka a spí tam celou noc. Na mém polštáři :) jsou to krásná dvojka. Mohla bych se na ně dívat stále.
Mimochodem jestli se divíte, že nemám postel,ale jen matraci, tak jsem vystěhovala opět nábytek i postel, aby neměla štěnda kýlu a měla více prostoru
:)

                                 

                             

                   

          

Find a puppy :-D
Počítám štěňátka a nemohu se dopočítat. A oni leží v hračkárně :-D
Na fotce
Bailey a Bow (má úžasnou barvu,polovina žíhaná,polovina plavá) a na druhé Bassík

          

          


7. 7.  We have 4 weeks :) Postojovky budou příští týden :)

                                                         Bow Mon MiracleExceptional/Mimořádný

            

                          Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina - vypadá jako andílek, ale nenechte se mýlit :)

            

                  

            Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný - na hlavičce má B jako Bailey a je to nejklidnější miláček

            

                                                                                Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko

                                      

                                                                            Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra

                                                    

                                                                              Balli Mon Miracle - Strong/Silný

            

                                                                         Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

                                     

                                                                         Beau Mon Miracle - Beauty/Okouzlující

             


6. 7.  3:56 AM - ráno.
Dětičky si hrají laugh a já s nimi smiley přeci je v tom nenechám samotné. laugh Socializace musí být wink
Každých 5 hodin krmím. Celou noc nespím. Teď jdu na kutě a v 8 zase vstávat. A bude huuuuř laugh Až mě budou budit taháním za vlasy a spánek bude omezen jen na 2hodiny. A i tak musím říct, že je to nepopsatelný čas, kdy si užívám každou chvilku než vyrostou. Pusinky, vůni, tulení, pohledy
očima... jen promluvit, hraní, vítání a další a další....
Z této noci mám super fotky. Mimča dostala šustivý tunel laugh nemůžou si ho vynachválit a ja též. Hlavně, když šustí, když já spím laugh
Zítra zkusím vyfotit postojovky. Nějak nebyl čas a ještě jsem je musela odčervovat. Kdo neviděl o hodně přišel. laugh Jejich ksichtíky a klepání hlavičkou a zhnusení, že tohle bobík není mami laugh, nemělo chybu. :)) No a už jdu opravdu spát.. Noc je krátká a musím využít, že dráčata zavřela očka 
heart


4. 7.  Brindle family
Proud mother and her two lovely daughter heart

          

          

                                                    Sisters heart Adeline Mon Miracle and Beau Mon Miracle

                                                        


                                                            3. až 7. týden - Fáze vtiskávání

Tato fáze navazuje na velmi krátkou fázi přechodovou a je pro vývoj štěněte nejdůležitější. Obecně lze říci, že v této době proběhlé vtištění je nezvratné a jeho důsledky se projeví v chování dospělého jedince. Výrazně se rozvíjí mozkové centrum, spánek se zkracuje a objevují se vztahy mezi štěňaty.
V této době by měla nastat postupná socializace štěněte, což znamená intenzivní kontakt s lidmi.

                                                                  Bassam, Bae and Balli Mon Miracle

          


2. 7.  New photos

Game time :))
Bassam and Bow Mon Miracle :)
Bassík je od narození vyspělejší od ostatních. Už si to štráduje po ohrádce, zkoumá, bere mi papír :) a je pěkný rychlík :)

           

Bailey Mon Miracle: I have a full belly and I have a beautiful dreams. Takhle usnul po jídle. Musela jsem se smát :) Rozvalený bříško a naprostá pohoda.

           

Bekim with Bisse Mon Miracle
Bekim: "Buddy it was a good joke" laugh
Bekim: "Kámo to byl dobrej vtip"
laugh

                            

Bekim Mon Miracle: "I can´t stop laughing. I'm ticklish laugh"
"Nemůžu se přestat smát laugh, Mamí to lechtá laugh"                                         
Beki: "Give me five" laugh

                     


30. 6.  Tentokrát jedli způsobně... :) panička zapomněla, že má mističku pro štěňátka. A jak se lépe jedlo než z talíře :) je neuvěřitelné, jak za pár týdnů vyrostou, koušou se do ocásků, vítají a hned pro probuzení jdou sami na plínku...

                      

Big package whippet puppies heart
Miminka byla po jídle a já jim povlékala jako každý den, aby měli čisto. A takhle si mezitím vlezli do pelíšku a tulili se na hromádce :)

                                


29. 6.  První jídlo, kde jsou v hlavních rolí - Bassík a Beau :-D aneb všechno je naše :) a Big package whippet puppies.

Miminka byla po jídle a já jim povlékala jako každý den, aby měli čisto. A takhle si mezitím vlezli do pelíšku a tulili se na hromádce :)

                             


28. 6.  Dnes je miminkům 21 dní :)

                                                                     Bailey Mon Miracle - Magic/Kouzelný

Bailey (pan Ponožka) opravdu splňuje povahou význam svého jména. Neuvěřitelný pohodář, velmi klidný a rád se chová v náručí a pusinkuje.

            

           

                                                       Bow Mon MiracleExceptional/Mimořádný

Bow je pan stříbrný :) Začíná si hrát a kousat kamarády do nožiček :-D Je zatím také velmi klidný, ale věřím, že se to už za týden změní :)))

           

                                                            Beau Mon Miracle - Beauty/Okouzlující

Beau to je čertík :)) I tady je vidět, jaká je šibalka:) Jediná holka a opravdu se mezi kluky neztratí :) Když dostanou jídlo, tak zaujme pozici střed a rozpaží ručičky a nožičky a říká tím, že vše je její :))

           

           

                                                                      Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

Bassík má už teď nejvetsi kukadla ze vsech! :) On je pan Nebojsa! První šel z ohrádky, první šel na průzkum..jedním slovem Hrdina - Blesk :) Oblíbené místo na tvrdé zemi..a to mají všude měkké podložky a deky, výběr je :) ale tam se mu spinká nejlépe :)

Bassík má příběh, který se váže na jeho jméno a blesk za krkem :)
Blesk se narodil za velmi zajímavých okolností a hlavně rychle a nebojácně a to při venčení. Chodila jsem s čelovkou, aby nááhodou neporodila a ona v té rychlosti vážně porodila Bassíka do trávy. Neuvěřitelně nečekaně. Hned jsem se o něj postarala.
Takže za tmy a neohroženě a ne za příliš teplého počasí chtěl na svět :) Takže Bassík má nejen Blesk za krkem ale i je opravdový hrdina a nebojácný rychlík
:)

             

                                                           Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský       

Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský
Beki se neskutečně podobá Ariovi a to nejen vzhledem ale i povahou. Je nejvíce klidný a velký spáč..přesně charakteristické rysy Aria. Překvapuje mě to... Je to miláček!
     

               

                                                               Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra     

Bae je velmi čistotný a chytrý pejsek. Když pije mlíčko od maminky, tak se odcucne, jde se vyčůrat na plínku a vrátí se k mlíčku :) Jako první šel k mističce okusit líznout vodičky.  

                                                      


25. 6.                                                             Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra

                                                             Bae: "Muuuuuuuum I am Hungryyy, where are you?" :-D

           

                                                             Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina

             

                                                                               Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko 

             


24. 6.  Bassam and Bailey Mon Miracle and their hug heart

Bailey Mon Miracle (name means Magic) 17 days - first step
Bailey je opravdu Pan Kouzelný..do něho jsem hodně zamilovaná...vždy s takovou radostí přiběhne,když mě slyší :)

Beau Mon Miracle last photo - Beau: "One day I will have looooooong legs" :-D / "Jednou, až budu velká holka, tak budu mít taaaakhle dlouhé nožičky :)))

           

                                                

                                                              

               


22. 6.  Musím se s vámi podělit o kuriozitu včerejší noci.
Včera jsem před velkou porodní bedničku, ve které jsou, dala plínku. Ještě na nožičkách chodit neumí. Klimbají se a ještě nemají rozlepená očička. V půl 1 jdu spát. Po chvíli slyším šustění na plínce. Bae se šel vykakat!!!!! :-o Dobře...může to být náhoda...Jenže po chvilce se šel na plínku vyčůrat Balli :-o
Měla jsem šok! Ještě jsem je to neučila...
Říkám to pořád, že mám chytré děti :))
Minulá Ačka uměla chodit na plínku ve 3 týdnech :) Jsem na ně hrdá.

                                                            Beau Mon Miracle - Beauty/Okouzlující

             

                                                                       Bailey Mon Miracle - Magic/Čarovný

             

                                                                             Balli Mon Miracle - Strong/Silný

              


21. 6.  Dnes je štěňátkům 14 dní a proto jsme udělali novou koláž fotek! Jednotlivé fotky najdete pod tímto příspěvkem nebo k nahlédnutí v malých okénkách hned v úvodu této složky. Miminka už mají v očích škvírku a pomalu ty svá kukadla rozlepují a začnou nám hry :) Zítra přidám fotky zbývajících štěnátek.                                             

                                                               Bow Mon MiracleExceptional/Mimořádný    

              

                                                               Bassam Mon Miracle - Hero/Hrdina   

           

                                                                  Bisse Mon Miracle - Luck/Štístko

             

                                                                            Bae Mon Miracle - Sparkle/Jiskra

             

                                                                        Bekim Mon Miracle - Friendly/Přátelský

             


21. 6.  Mum Yampa and her B babies with her daughter Adeline Mon Miracle heart
Miminka jsem dnes odčervovala i s celou smečkou.
Když dáváte štěňátkům odčervovací pastu, tak se opravdu nasmějete :)) Dáte jim to do pusinky. Oni si mlasknout, že co to dobrého asi dostali :)) a pak přichází šklebení :-D Klepání hlavičkou ze strany na stranu: "Co jsi nám to dala, dej to pryyč" :-D
Mimochodem první na svět kouká, přes škvírku, holčička :)

                               


20. 6.  Our raining day :)

          


19. 6.  Almost 14 days... my babies B

                           Balli heart Bow heart Bassam heart Beau heart Bailey heart Bae heart Bekim heart Bisse Mon Miracle

            

                                                    


18. 6.  My family heart
Mother and her babies and her daughter Adeline Mon Miracle heart
Takhle u nás probíhal včerejší večer až noc. Mám spoustu fotek a videí.
Adinka se několik hodin starala o béčková miminka. Čistila je pečlivě, dokonce je umí spočítat! Hledá je pokud se jedno schovalo pod deku..
Tohle byl pro mě jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě. Tolik lásky v mamince a její tak mladé holčičky.

Adinka splňuje vše co jsem si přála od Yampinky štěňátka. Řekla bych až mnohem víc v než co jsem doufala. Něha, láska ke všem zvířátkům, nekonfliktnost, důvěra, mazlivost, mateřská láska!!! Po výstavní stránce - pohyb, stavba těla, velikost.... jak jeden rozhodčí i zároveň chovatel vipetů z ciziny řekl: "Ona je ještě lepší než její máma" heart

            

                                                                                      Mum...wait...I help you..

          

          

                                 

       


17. 6.  Bekim and Bow Mon Miracle - (name means  Friendly - Exceptional )
(Bekim má krycí název Ario, protože má stejný znak za krkem, stejné žíhání a vypadá to zatím, že i jemnou kostru :))Bow má krycí název Amado, protože má stejně stříbrnou barvu :))

                      


16. 6.  Babies 9 days - Rosteme jako z vody :) vlastně z mlíčka :)

          


14. 6.  0. - 2. týden
Štěňátka se rodí slepá a hluchá a nemají ani čich ani termoregulaci.
- zajímavé je, že maminku vždy najdou a ani se jich nemusí dotknout. Vždy ví, že přišla a přinesla mlíčko :) Pokaždé se na to dívám a divím se co příroda dokáže... a ta jejich rychlost...:) napsala bych z 0 na 100 za pár sekund :))
Oči se štěňátku otevírají kolem 12 dne nebo může být i déle, ale zpočátku je jejich zrak ještě slabý.
Schopnost učení u štěňat je nepatrná.
Přes to je ověřené, že nenásilně podávané stimulující podněty, jako světlo, dotyky chovatele, zvedání a otáčení štěňat apod. mají vliv na rozvoj štěňat, a tato štěňata jsou daleko čilejší než štěňata odchovávaná v izolaci. V praxi to znamená, že v této vegetativní fázi je přítomnost chovatele nezbytná!!


13. 6.  B Together heart Today 1 week old

             

                                                                    Bassam and Bae Mon Miracle

             

                                       Bailey Mon Miracle (name means Magic/Čarovný) - krycí jméno ponožka :) - Bailey je neuvěřitelný kliďas! Usnul mi v dlani při focení a nic ho nerozhodí z rovnováhy

             

                   

                                                         Bow Mon Miracle (name means Exceptional/Mimořádný)

             

Sleeping positions/ Ano i takhle nás můžete najít spinkat :)) Někdy ani nedolezeme kam chceme a padá nám tělíčko dolů :)) nebo se rádi zahrabáváme a kouká nám jen hlavička :)) či zbožňujeme spaní na zádech a protahování nožiček :)) tak či tak spánek milujeme ...hlavně,když máme plné bříško :)

                                     


12. 6.  Adeline Mon Miracle as a nanny heart

Ráno se probudím a Adinka hlídá miminka a stará se o ně! Příjde mi, že si myslí, že i ona kojí :)) je to můj miláček! Má neuvěřitelnou povahu! Je tak něžná! Chodí u miminek jemně, aby na nějaké nešlápla. Obrací je a přikrývá... Jednou z ní bude úžasná máma!

          

Mum with babies and her lovely daughter as a nanny - Adeline Mon Miracle.
Není hezčího pohledu, než na maminku s miminkama, kde jí hlídá její dcera zda o děti pečuje správně! :) Jak já je zbožnuji! Na světě není lepšího psa než vipet. Má srdeční záležitost!

          


11. 6.  Přidávám pár fotek miminek a nová jména posledních chlapečků :)
 

                                                         Bekim Mon Miracle (name means Friendly/Přátelský)                                                                                                               Narodil se poslední v 5:00 hodin a vážil 335g     

                                               

                                                             Bisse Mon Miracle (name means Lucky/Štístko)                        
                                                                Narodil se ve 2:50 hodin a vážil 317g

          

                                                                  Balli Mon Miracle - (name means strong boy)                                                                                                                                         Narodil se první v 1:50 hodin a vážil 313g

            

                                                         Bow Mon Miracle se narodil ve 4:00 hodin a vážil 313g

                           

                                                                    Bailey Mon Miracle (name means Magic)

                                                                                          


10. 6.  3dny na světě :) spinkáme, bumbáme a to je zatím vše co k životu potřebujeme :) dáváme hlasitě znát, když máme hlad! Mléčný bar je pro nás otevřen 24hodin denně :)), takže nestrádáme a život si užíváme :))

           


8. 6.  First day together heart
Yampa je opravdu úžasná máma. Téměř celou noc jsem nespala a starala jsem se o ni a o malé. Nosila jsem ji vodu, krmila. Nechce od nich odejít a její pud je ještě větší než minulý rok. Velké překvapení pro mě je, že Adinka se šla podívat na malé a víte jak zareagovala? Šla je přikrývat, aby byli v teplíčku. Neuvěřitelný pohled. Mateřství zdědila po mamince!

                


7. 6.  se nám narodilo 8 uzlíčků! První dal Yampince opět zabrat a pak už šli tak rychle, že se nestíhalo pomalu ani zapisovat a vážit :) Porod trval od půlnoci jako minulý rok :) První se narodil 1:50 a poslední v 5:00 :) Váhy byly od 278g - 335g. Krásně přibírají a jsou hodně mluvní. Asi po mamince :) Přikládám pár fotek a k nim čas porodu a váhu každého z nich. Ještě vybírám 3 jména pro chlapečky. Chci, aby je opravdu vystihovaly!

                                        Beau Mon Miracle se narodila sedmá ve 4:35 hodin a vážila 294g

             

                                           Bailey Mon Miracle se narodil pátý ve 3:40 hodin a vážil 313g

             

                                                    Bae Mon Miracle se narodil čtvrtý ve 3:00 hodin a vážil 286g

             

                                          Bassam Mon Miracle se narodil druhý ve 2:22 hodin a vážil 278g

             


6. 6. Waiting...waiting...waiting...
Dnes od 3 ráno hrabeme a pláčeme...s Yampinkou jsme si před chvíli daly lehký spánek hodinku a půl.
Masíruji bříško,abych malé špuňtíky popohnala. Jedno už je kousíček od "tobogánu" :)) Tak dnes večer či v noci budou na světě :) Držte palečky! Maminku pěkně v bříšku trápí :)

                          


1. 6.  Yampa and her lovely babies heart 59th day.
Look you can see four little legs.....
Podívejte se, jak je v bříšku vidět celé miminko. Všechny 4 nožičky a leží na zádech heart Amazing moment,new life - miracle

                                                                       V I D E O       V I D E O 2


28. 5.  55th day...
Yampinka mi moc stát nechtěla, už hodně polehává..alespoň jednu fotečku v postoji jsem dát musela. Myslím, že v bříšku schovává 8 miminek. Má ho stejně velké jako minulý rok. Přála bych jí méně, ale necháme se překvapit.. už se na ně moc těším. Nejvíce žijí v noci. Ti kopou...citím úplně jejich nožičky
 heart

                         


26. 5.  Hi my babies heart Miminka krásně kopou,ale jsou něžná a klidná. A vždy když ucítím kopnutí,tak na to místo dám pusinku a povídám si s nimi. Ještě pár dní a budete na světě...

                                                                   


20. 5.  I can feel Yampi's puppies!!! heart Miracle of nature!
Tenhle úžasný pocit se NIKDY nestane běžným! Stále mě dojímá, jak je příroda mocnou čarodějkou! Z maličké buňky se vyvine embryo a vytvoří se nový život s bušícím srdíčkem heart Zázrak přírody heart
Samozřejmě video, kopajících miminek, nebude chybět :)
Yampinka má den ode dne větší a větší bříško. Jsem zvědavá kolik jich ukrývá :)
Musím se napsat jeden postřeh. Prý už si štěně nepamatuje, že pilo mlíčko z cecíčku. Ale Adinka je jasným důkazem o opaku. Yampa má cecíčky už velké, ale ještě bez mlíčka. Adinka stále chodí za maminkou a snaží se je cumlat. :) To jsem zvědavá, co řekne na malé dračíky :) a jaká bude teta. Podle mě s ní bude moooc zábavy a mazlení :)))


19. 5.  46th day of pregnancy heart Yampinka se krásně kulatí, ale zatím ještě miminka nekopou. Jsou hodní a vyhřívají se v bříšku :) Nějak mi ten čas vůbec neutíká. Už bych je chtěla vidět. První týden v červnu spatří světlo světa naše Miraclí miminka heart Těším se na porod. Není nic krásnějšího než když se poprvé nadechnou a přicucnou k mamince....a hlavně, každý je originál a velké překvapení heart

                                    


18. 5.  Yampa has 45th day of prognancy heart The size babies is 9 cm :) Už se těším na pohyby v bříšku. Minulý rok byly až od 47. dne. Nejkrásnější pocit se jich dotýkat přes maminkovské bříško heart

                                                     


Grandfather this litter - C.I.B., WW 2011, US GR CH, FI CH, NO CH, IT CH, EE CH, FI W 2011, HE W 2011, HE W 2012, HE W 2013 Aberdeen Remarkable In Paris heart

                                                            


13. 5.  Večer... Nedá mi to a musím popsat momentální situaci....:)                                                                                           Jdeme si lehnout. Yampinka chce pod peřinu, nic neobvyklého. A jakmile si lehne hned začne "mluvit". Ok. Jdu připravit jídlo. Naše madam chce tentokrát namáčet granulky v bobíku a po jedné je dávat do pusinky :) Po jídle jdeme ležet. Yampa chce pod peřinu. Lehne si a začne "mluvit". Ok. Jdu jí dát piškotek. Opakuje se to znovu. Tak jí jdu dát patku od rohlíku. Ufff...a takhle vypadají naše večery či noci :)) Ze své zkušenosti vím, že když mě honí mlsná, tak bych plakala taky celou noc a to nejsem březí :)))))) Teď spinká a pomlaskává a je moooc spokojená.


13. 5.  Yampa has 40. day of pregnancy.
Yampinka se chová stejně jako minulý rok. Od 25. dne do 35. dne měla nechutenství. Od 35. dne se krásně rozhamala. Ale je to asi typická mamina :) Ráno nejí, ale pozdě do noci mi stále pláče a chce nahamat :) Klidně i v půl 2 ráno :) Ach ty ženské chutě :)) Porodní bedýnku má připravenou i když zatím má sloužit jako měkké spaní. 3 vrstvy podložek a 3 polštáře :)) Je to naše princezna, tak ji přece nebude nic chybět :) Bříško se jí krásně zvětšuje a já už se vipetích miminek nemohu dočkat!

            


6. 5.  33. Day of pregnancy. - Yampa 10 dní moc nehamala. Snažila jsem se ji splnit vše co jsem jí na očích viděla. Masíčko, konzervička, zeleninka. Bylo ji špatně od žaludku. Dnes poprvé hezky jedla. Měla jsem takovou radost. Na to, že je březí 33. den, tak má docela bříško. To jsem zvědavá kolik jich tam schovává. Miminka už se dají nahmatat :) Určitě bude fotka i v postoji, to je vidět vše lépe. Těším se moc na malé princezny a princátka. A až jim budu pomáhat na svět. Yampinka je pro mě vše na světě heart Osudová holčička.

                              


2. 5.  Musím podat zprávy o naší těhulince Yampince. Yampinka má nechutenství už pár dnů. Snažím se jí na očích splnit každé přání. I minulý rok poslední měsíc jídlu moc nedala. V noci mě probudila v pul 4 a říkala: " Mamííí já mám hlad" :)), tak maminka vstala a šla připravit jídlo a s velkou radostí. Sedá si a vypadá to jako by uz měla pupíček az k zemi. A ukazuje jak moc březí si připadá: ). Venku to tak ale vuubec nevypadá.


29. 4.  Přidávám fotku ultrazvuku našich Béčkových Yampiňátek.
Paní doktorka jich napočítala minimálně 5. Samozřejmě můžou být někde schovaná..je to jen orientační číslo. Minulý rok nám řekli 5 a bylo jich 8 :)) takže se necháme překvapit! Miráclí zázraky tu budou za chvilku.

                                                                


S velkou radostí vám musím oznámit, že máme potvrzenou březost ultrazvukem a čekáme whippetí miminka - první týden v červnu!!!!
Flash je nádherný pes s úžasnou povahou ze Švédska. Velmi se mi líbí jeho rodokmen a celková stavba těla a ty oči!!!!! Výběr byl pro mě jasný po první fotce, náhledu do rodokmenu a osobní návštěvě. Tolik se jich nemohu dočkat!!!!! heart Přikládám fotečky našeho budoucího taťky a fotka ultrazvuku nesmí chybět :)

                                                                    Skyborne Touched By An Angel

                                                                                                     TOPlist
aktualizováno: 12.12.2018 19:16:18