Testmating

                         Italian girl (kennel RIVARCO) and Swedish boy (kennel ADAGIO) are proud parents heart

                                                                                        C litter Mon Miracle in new home

                                                                       Born: 23. 8. 2016 - 6 girls and 4 boys

                                                                           

      Caia Mon Miracle         Calla Mon Miracle   Celene Mon Miracle  Candie Mon Miracle  Coralee Mon Miracle 

               (Croatia)                                 (Germany)                 (Czech Republic)                       (Poland)                    (Czech Republic)   

                         

                                                                                              Cira Mon Miracle 

                                                                                                          (France)

                                                                  

            Cappi Mon Miracle           Corinn Mon Miracle             Caris Mon Miracle          Cairo Mon Miracle

                   (Czech Republic)                        (Czech Republic)                        (Czech Republic)                      (Czech Republic)

                                                                                                         

                                                                          Meaning of names / Význam jmen        

Caia Mon Miracle        - Heavenly gift/Nebeský dar (Zachráněná holčička císařským řezem)                                                           Calla Mon Miracle       - Gift of beauty/Dar krásy (Jedinečná jako Ebynka)                                                                                  Celene Mon Miracle    -  Moonlight/Měsíční záře (Prvorozená v měční záři po půlnoci - přezdívka Písnička)                                    Cira Mon Miracle        -  Sun/Sluníčko (Ona je sluníčko a to nejen díky barvě ale i povahou)                                                               Candie Mon Miracle    -  Sweetie/Miláček (Roztomilý miláček už od narození a se stále vrtícím ocáskem)                                                     Coralee Mon Miracle   - Shining star/Zářivá hvězdička (Jemná a něžná holčička plná záře a energie - Korálek :)                            Cappi Mon Miracle      - Cloverleaf/Čtyřlístek (Jako druhý narozený cís. řezem a zachráněn jako jeho sestřička)                                Corinn Mon Miracle     - Brilliance/Oslnivý (Oslnivý a neobyčejný chlapeček)                                                                                        Caris Mon Miracle        - Hope/Naděje (Srdcový chlapeček-přezdívkou Krteček-na hlavičce má ze žíhání vytvořené C)                            Cairo Mon Miracle       - Divine/Božský (Pan Božský a jako první se podíval na svět)
Všechna Céčková miminka mají úžasné domovy plné lásky...jak rostou, kde žijí a co vše zažívají se dočtete či podíváte ZDE


23. 8.  Happy Birthday my lovely litter C!!!
Než jste se narodili, tak jste dali mamince pěkně zabrat ono i paničce . První 4 to zvládli skvěle (Celene, Corinn, Calla, Caris). No ale páté štěňátko se rozhodlo, že maminku potrápí. A jelikož panička už byla nervozní, tak raději jela na veterinu. Během 5ti minutové cesty plné hrbolů (od teď už jí neřekneme jinak než porodní cesta:) ) se v autě narodil Cairo. Už chtěl do světa a ne se narodit na veterině,že. I tak jsme raději pokračovali pod dohledem. Další 3 se narodily celkem rychle a bez problému (Cira , Coralee, Candie). No a jelikož ultrazvuk ukázal na 8 miminek, tak Ebynka stále tlačila. Tak se udělal raději ještě jeden a zjistilo se, že dvě miminka byla daleko v hrudním koši, aby se všech deset do bříška vešlo. Jelikož měli před sebou 3 placenty, tak by se nedokázali dostat ven. Ebynka už nemohla tlačit a byla moc unavená. A nešlo jinak než udělat císařský řez a miminka zachránit a s ní i maminku. (Kdyby to člověk věděl, tak by ji 12 hodin nenechal trpět a udělal by císaře hned.) Každopádně Caia i Cappi se narodili velmi aktivní a plný života a to jim vydrželo po celou dobu štěňátkovského věku. A že paničce občas vstávaly i vlasy jak aktivní dokázali být. 10 uzlíčků se narodilo do tohoto světa a opět můj nejtěžší úkol nastal ve vybírání páníčků a že to nebylo vůbec lehké. Všechna miminka jsou ale v dobrých rukou a mají mnoho lásky od páníčků se kterými jsem ve stálém kontaktu. Co víc si můžu přát. Děkuji moc všech za jejich úžasné domovy a že jsou členy rodiny! A vy špuntíci si užijte dnes svůj velký den!

 


28. 5.  Caris Mon Miracle with new family with brother Cairo Mon Miracle.
Dnes nám odešel mazlínek Carisek. A představte si, že bude bydlet spolu s bráškou!!! Bohužel jim před týdnem odešel za duhový most 12ti letý pejsek, který díky nim měl prodloužený život. Byl hodně nemocný. Moc ho milovali. A Cairo byl smutný. Byl sám a neměl kamaráda a tak se rozhodli, že Caira smutnit nenechají a poprosili nás zda by mohli mít Cariska. Popravdě, bylo to pro mě krásné překvapení. Protože tento domov je tak milující a ještě bydlí 10 minut od nás. Mám velkou radost! Dnes jsme prožili nádherné odpoledne s pejsky a bylo to moc fajn. Později přidám z dneška fotky a jak se kluci od sebe nehli ani na krok

            

Takle spolu Cairo a Carisek řádili :)

          

          

          


29. 4.  Corinn Mon Miracle (Scotty) with new friend Laura Vlapan with new second lovely family!
Včera jsme přivítaly a zároveň rozloučily s naším Scottym (Bohužel rodinná situace rozhodla, že Corinnek hledal nový domov a ze všech lidiček, kteří mi psali a měli zájem, jsem vybrala Corinnkovi šité na míru. Život s kočičkou a vipetkou a hlavně milující rodinou, kdy nikdy nebude doma sám a to jsem chtěla). Naprosto úžasný chlapeček...našel si novou druhou úžasnou rodinku a hned se zamiloval do psí slečny. Strávili jsme všichni skvělé odpoledne a večer. Moc děkuji! Přidávám fotečky z prvního setkání na naší zahrádce a postupně budu přidávat další Mazlilo se, pusinkovalo se..ale nikdy se nezapomnělo na Laurinku! A tak to má být...opravdu neuvěřitelní páníčci..tolik lásky, které pro ně mají. Děkuju!

                         

                               

                  

    

                    

                                         

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

                 


6. 4.  Princess Coralee Mon Miracle with new mum.
Coraleenka včera odjela do svého nového domova v Olomouci. Ze všech zájemců, a bylo jich opravdu hodně (paradox je, že ona jich měla ze všech nejvíce), jsem vybrala tuto rodinu. Upřímní lidé, kteří milují své pejsky a udělají pro ně vše. Coraleenka se u nás seznámila s polovinou smečky a to amstaffkou a vipetkou. S vipetkou si padly neuvěřitelně do oka. Myslím, že to budou nejlepší kamarádky a nedají bez sebe ránu :) A amstaffka? To je maminka všech. Už se o Coralee vzorně stará a spinká s ní :)Tu jsem si zamilovala já :) Doma na ni čekají vlkodaví kluci :) S Coraleenkou se budeme hodně vídat na výstavách, už ted se nemůžu dočkat, až se za chvilku potkáme. Děkuju moc za vše. Coraleenka má ty nejlepší páníčky, jsou vybrané srdcem!

Dole pod fotkou můžete vidět, jak to vypadalo, když se holky poznaly. Nejdříve chytala Chelsea Coraleenku a pak se role obrátily. Mollynka (amstaff) chudák holky nemohla nikdy dohnat, tak na ně čekala v cíli :)

                                

  


2. 4.  Cairo Mon Miracle with new mum
Dnes nám odešel nejumazlenější chlapeček. Bude mít opravdu milující rodinku. Dva už dospělé syny, jejich rodiče a 12ti letého pejska. Paní pejsky miluje a pro svého pejska staříčka udělala maximum, aby mu prodloužila život (Pejsek díky ni stále žije a jelikož ho měla sebou, aby se kluci seznámili, tak sama musím říct, že je to úžasný malý psík.)
Pro paní je chrt snem a je strašně šťastná, že může Caira mít. A úplně nejlepší je, že zůstavá v mém rodném městě a mám ho jen 10 minut od baráku To, že bude spát v posteli ani nemusím zmiňovat Měj se krásně chlapečku

                  


30. 3.  Přidány nové fotky Céček z milovaných domovů :) Candie, Cira, Calla, Cappi Mon Miracle. More HERE                                            

                                                                                   Candie Mon Miracle (Poland)

                                  

                                                                                     Cira Mon Miracle (France)

            

                                                                                    Calla Mon Miracle (Germany)

            

                                     

                                                                         Cappi Mon Miracle with whipp friend

                                      

             


29. 3.  New photos - 7 months. Jsou to úžasní pejsci, kteří jsou vymazlení a plní lásky.

Coralee Mon Miracle (Shining star/Zářivá hvězdička) - "Koralí, Koralínka, Kora" je tulivá a umí dávat obě pacičky, rychle učenlivá a chytrá. Samozřejmě má ráda hry, běh, lidi, děti a ani jiná zvířátka jí nedělají problémy. Je hodně společenská a velmi ráda se svými lidmi, které zná.

                     

            

Caris Mon Miracle (Hope/Naděje) - "Karis, Karisek"  je citlivý chlapeček. Velmi vnímavý, který miluje společnost lidí. Má rád pohodu, lásku a fajn atmosféru. Je to úžasné miminko, které se rádo stulí k vám do klubíčka. Je to dušička, která má v sobě mnoho lásky a neuvěřitelné radosti.

                             

             


16. 3.  Nové fotečky Coraleenky, Cariska a Caira Mon Miracle :) stále hledají milující domovy, které pro ně chci a je mojí prioritou před výstavami. Několik dní jsem se snažila vyfotit hezkou ostrou fotku, ale mám buď mázlé :) nebo žádný extra moment. Technika mě zrazuje, protože budu muset dát milovaný foťáček do opravny, ale mám na seznamu rozhodně koupit dalěí nástavec :) Tak se omlouvám, budu se snažit pár fotek ještě vybrat, až bude čas.

                                                                  Coralee and her very nice movement

            

                          

                                                                                               Sweet Cairo :)

                  


7. 3.  Tuto malbu jsem dostala od milujícího majitele z Chorvatska. Je tu vyobrazená překrásně Caia! Strašně mě to potěšilo! Děkuju! Caia je velmi milovaná, opečovávaná a má domov plný lásky. Spinká mu kolem krku a stále se k němu tulí :) Také domovy vybírám...i když si poslední štěňátka stále čekají na super páníčky, chci, aby se měla dobře. To mi za to stojí. Brzy přidám fotečky.

          


5. 3.  New photos last 3 available puppies! 6 months 

                                                                                          Coralee Mon Miracle      

                                 

                                                                                             Caris Mon Miracle

                                     

              

            

                                                                                              Cairo Mon Miracle

            

            


                                                                                  

                                                                                          Available last two boys!!!

                                     

3. 3.  New photos from new home Croatia :) Caia Mon Miracle more HERE

       


2. 3.  Caia Mon Miracle - Croatia

Naše Cajušenka před 10 dny odjela do nového domova v Chorvatsku. Má úžasného páníčka! Skvělého a známého modního návrháře a člověka! Když si vybíral naši Caiu, tak mu pomáhal uznávaný rozhodčí pro toto plemeno a když ji viděl osobně, tak mi vzkázal, že je nádherná!! Co víc mě může potěšit? Už teď mám úžasné fotky a videa! Spinká v posteli, žije spolu s kamarády jako barzoj a afgán :) a na procházky chodí s vlkodavy, kterých se vůbec nebojí. Je to princezna Chorvatska! Děkuju! heart
                                   

28. 2.  Přidávám Adinku pečující s láskou o Cariska a také stříbrnou princeznu Coraleenku :)

          

                    


26. 2.  It is my great honor to announce that our litter C is on the web swedish kennel ADAGIO (famous and quality Kennel). Thank you dear Stefan R.

Je mi velkou ctí oznámit, že náš vrh C, je na webu jedné z nejznámější a kvalitní švédské chovatelské stanice Adagio. Bylo pro mě překvapením a potěšením, když sám chovatel mi napsal s prosbou zda může dát na jeho web můj vrh! Děkuji!

                                                                                 W E B L I N K


Chtěla bych jen napsat, že štěňátka bych už měla dávno všechna pryč, ale vybírám jen ty nej domovy, alespoň se o to snažím. Na Coraleenku už jsem měla tolik států a chovatelů. Od Brazílie po Německo,Rakousko, Maďarsko, Itálii, Česko, Francii a další. Jenže já nechci, aby se na ni množilo díky rodokmenu, chci, aby měla super domov plný lásky, mazlení a pohybu. Neberu psí životy na lehkou váhu či za každou cenu prodat. To samé platí u Cariska. Odřekla jsem zájemce z Ruska i Německa. Pro Coraleenku vybraný domov mám, ale stále se může někdo ozvat. Mám to tak domluvené, případně by odletěla do ciziny v březnu. Carisek stále milující domov hledá...


24. 2.  Cairo Mon Miracle available as a pet
"Kajro" mě stále překvapuje Nejen, že je to nejmazlivější miminko..že miluje mi sedět na zádech..že v noci mi leží nad hlavou a zaboří čumáček do vlasů...ale sám od sebe se naučil při aportu nosit vždy hračky až do mé dlaně:) čeká stále na milující rodinku-bude to jemný a menší pejsek v standardu! On je má srdeční záležitost že já vždy inklinuji k chlapečkům

                       


23. 2.  New sweet photos...

                                                             Coralee Mon Miracle (Shining star/Zářivá hvězdička)   

                          

                                 

                                

                                                                  Caris Mon Miracle (Hope/Naděje)     

                  

                      

                    

                                                                   Cairo Mon Miracle (Divine/Božský)  

          

                      

                                        


                   

                                                   Coralee with brother Caris Mon Miracle - still available

                                                       Fotka je focená v noci mobilem těsně před spaním

                              

22. 2.  Cira Mon Miracle 6 months - France - Na Ciru jsem velmi pyšná, tohle je v mých očích vipetí holčička podle standardu.

               


21. 2.  Miminka dostala dobroty :) Je klíídek a pohoda :) poslední fotku bych okomentovala slovy : "Proč to dělat jednodušše, když to jde složitě" :))

           

           

                     


20. 2.  My girls with puppy boys (Caris and Cairo) - mobil photo

            


15. 2.  Coralee Mon Miracle - Available!!!

          

          

          


13. 2.  New happy photos!!! Some puppies are available. Konečně jsem cvakla nějaké hravé fotky céček :) Zimu a sníh milují, ale když u toho svítí sluníčko, je to hned mnohem lepší :)

          

          

          

          

          

                   

             

                             

                       

             

           


11. 2.  Caris Mon Miracle (Hope/Naděje) - "Karis, Karisek"  je citlivý chlapeček. Velmi vnímavý, který miluje společnost lidí. Má rád pohodu, lásku a fajn atmosféru. Je to úžasné miminko, které se rádo stulí k vám do klubíčka. Je to dušička, která má v sobě mnoho lásky.  

                                       

                                                                                      Caia Mon Miracle - Reserved

                               


8. 2.  Coralee Mon Miracle AVAILABLE GIRL
Name means Shining star/Zářivá hvězdička
Sir : PL CH, Junior Winner, BOB Junior ADAGIO SUN RAY (Sweden) - 48cm
(C.I.B., NO CH, DK CH, FI CH, SE CH, LV JCH, NO JW 2012 Lancar Dream Dazzling Flash x C.I.B., SE CH, SE LCCH, SE VCH, DK CH Adagio Captured Sunshine )

Dam: BBIS,3x CAJC, 2x JUNIOR BOB, JBIG 1 group X.,JBIG 2 group X.,GRAND PRIX SLOVAKIA PUPPY WINNER, 6x BEST PUPPY (Sisi Memorial Club show Hungaria,Club Show Cz,Poland,Slovakia), BIS PUPPY IN SHOW
RIVARCO EBONETTE BLACK PEARL (Italy)
(C.I.B., IT CH, DE CH (VDH), SI CH Airwild´s Antares x Albicans Pannacotta)

                            


5. 2.  Cairo Mon Miracle (Divine/Božský) - "Kajro" to je mazel. Nelze začít jinak. Nejmazlivější štěňátko. Hned ho máte v náručí :) Miluje spinkání těsně u vás či u hlavy. Má rád též lidi a různá zvířátka. Je klidný, jemný, společenský a skvělý věrný přítel, který vás budou provázet kamkoli.

                                           

                              

                                 

Coralee Mon Miracle (Shining star/Zářivá hvězdička) - "Koralí, Koralínka, Kora" je velice mazlivá, poslechne na své jméno a vždy příjde k vám. Miluje se stulit v náručí :) Je to jemná, něžná klidnější holčička. Samozřejmě má ráda hry, běh a lidi a ani zvířátka jí nedělají problémy. Je hodně společenská a velmi ráda se svými lidmi, které zná.

                                               

             


3. 2.  Caris Mon Miracle stále hledá milující, případně výstavní, rodinu heart

                             

           

                                                      


27. 1.  Candie Mon Miracle aka Abi (Poland). Má milující rodinu, která si bez ní už neumí život představit. Co víc si můžu přát než to, že jsou všechna má miminka šťastná a milovaná!

          

          

          

          

          

          


25. 1.  New photo with Caris and Cairo Mon Miracle

Caris Mon Miracle - Available boy. He has very nice and cuddly character. We are searching for a co-owner home for him.

          

Cairo Mon Miracle - Available as a Pet
"Kajro" je miláček nad miláčky. Nejmazlivější štěňátko. Hned ho máte v náručí :) Miluje spinkání těsně u vás či u hlavy. Má rád též lidi a různá zvířátka. Je klidný, jemný, společenský a skvělý věrný přítel, který vás budou provázet kamkoli.

          

                             


24. 1.  New photos! Přidávám fotečky Cally, Corinnka a Cappiho Mon Miracle.

                                             Calla Mon Miracle (Germany)

             

             

 

                                                                                Corinn Mon Miracle - Special boy

 

 

  

                                    Cappi Mon Miracle heart  Více fotek Cappinka ve složce "C" vrh v novém domově    

                                                                            


                                                    23. 1.  Available again - Rivarco x Adagio 5months
Rozhodla jsem se,ze Cariska a Coraleenku chovatelkam do zahranici neprodam. A ani chovateli do Brazilie. Podminky jsou pro me rozhodujici. Neprodavam stenatka pouze na chov, ale musi byt pravoplatnym clenem rodiny. Takze stale hledam milujici domov a vystavovani je jen prijemnym bonusem. Oba maji skvele povahy, velmi mazlive! s uzasnym rodokmenem, prezubenymi zoubky, maji ockovani,odcerveni, chlapecek sestoupla varlatka a cekaji na milujici rodinu. U chlapecka bych pripadne i rada spoluvlastnictvi.


21. 1.  Caris Mon Miracle

                                                                                           

 21. 1.  Caia Mon Miracle 5 months

                    


20. 1.  Coralee Mon Miracle 5 months
AVAILABLE last girl from this very special and interesting pedigree
Testmating:
https://whippet.breedarchive.com/animal/testmating…
Rivarco x Adagio

                               


20. 1.  Adeline with Caris Mon Miracle (Available boy) sooo sweet / fotečka znázorňuje něžnost a lásku Adinky a Cariska heart

                                     


19. 1.  Myslím, že je čas dát fotečky našich Céčkových miminek z nového milujícího domova :) V průběhu týdne dodám fotky Cally, Corinnka a Candie. Více v albu zde

                                                                        Cira Mon Miracle - France

                        

          

          

          

    

          

                                                                          Celene Mon Miracle - CR

          

          

          

          

    

                                                                          Cappi Mon Miracle - CR

          


17. 1.  Snow and puppies :) štěňátkům se venku líbí i když upřednostňují zatím teplo, ale vyloženě kdo miluje sníh je Cairo :)

                                                       Cairo Mon Miracle (Divine/Božský) - AVAILABLE as a pet

             

             

             

             

             

                                                          Caris Mon Miracle (Hope/Naděje) - AVAILABLE (show) boy

            

            

            

                                  

                                     Coralee Mon Miracle (Shining star/Zářící hvězdička) - AVAILABLE last girl

            

            

                                                      Caia Mon Miracle (Heavenly gift/Nebeský dar) - RESERVED

            

            


16. 1.  New photos

                                                  Cairo Mon Miracle (Divine/Božský) vyhlíží svou maminku

                        

             

             

                                                                                   Caris Mon Miracle (Hope/Naděje)

             

                                                    Coralee Mon Miracle (Shining star/Zářící hvězdička) a její hračkárna :)

             


13. 1.  New photos our babies!

                                              Carisek je stále volný a hledá milující, případně výstavní, domov.

          

          

          

                             

           

I Cairo hledá milující domov jako mazlíček. Kdo dá našemu chlapečkovi hodně lásky a milující domov? Je to úžasný mazlíček.

                       

                  


10. 1.  Grandfather of our litter C  C.I.B. NO SE FIN DK CH NJV-12 LVJCH LANCAR DREAM DAZZLING FLASH
Male of the year nr 2 in Norway
Whippet of the year nr 5 in Norway
Nr 7. best male in Sweden
Progency male nr 3 in Norway & Sweden
Working male nr 2 in Sweden

Sire: C.I.B. NO FI SE LV CH Courtborne Don't Be Cruel
Dam: LV EE LT Baltic CH, LV EE Baltic JCH Amber Sand Lancar Keyzer

                         


8. 1.  New photos, new positions - 4,5 months old! More Here.

                                                                            Coralee Mon Miracle

                 

                                                                               Caia Mon Miracle

                       


 7. 1.  Chtěla bych více popsat povahy našich miminek. Ještě musím podotknout, že jsou štěňátka už dávno plně očkovaná a mnohokrát odčervená a čekají jen na svou maminku a novou rodinu plnou lá

Caia - "Kajuška, Kajulínka, Kaja", jak ji říkáme, je holčička plná energie a dobré nálady. Stále hravá, nebojí se nových věcí a průzkumu. Např. lux ji nedělá problémy. Ráda se seznamuje s novými věcmi, lidmi, zvířátky. Miluje hry, běh, mazlení. Je velice chytrá, rychle se učí a dává hooodně pusinek :)

Coralee - "Koralí, Koralínka, Kora" je velice mazlivá, poslechne na své jméno a vždy příjde k vám. Miluje se stulit v náručí :) Je to jemná, něžná klidnější holčička. Samozřejmě má ráda hry, běh a lidi a ani zvířátka jí nedělají problémy. Je hodně společenská a velmi ráda se svými lidmi, které zná.

Cairo - "Kajro" to je mazel. Nelze začít jinak. Nejmazlivější štěňátko. Hned ho máte v náručí :) Miluje spinkání těsně u vás či u hlavy. Má rád též lidi a různá zvířátka. Je klidný, jemný, společenský a skvělý věrný přítel, který vás budou provázet kamkoli.

Caris - "Karis, Karisek"  je citlivý chlapeček. Velmi vnímavý, který miluje společnost lidí. Má rád pohodu, lásku a fajn atmosféru. Je to úžasné miminko, které se rádo stulí k vám do klubíčka. Je to dušička, která má v sobě mnoho lásky.


6. 1.  New photos (girls and boys together)

                                                                                  Caia and Coralee Mon Miracle

                                     

                                                                                     Cairo and Caris Mon Miracle

                                          


4. 1.  Coralee sleeping in my arms she is soo cute....

                                              


1. 1. Přidávám nové fotečky Cariska a Coraleenky.                                             

                              

                    

          

                      

                                                                           Coralee Mon Miracle 

                               

                                                 


30. 12.  Cappi Mon Miracle with new super family!!!
Cappínek bude členem velké rodiny. Cappi byl jejich láska na první pohled. Hledali vipetíka půl roku i když viděli malého Cappíska, tak i tak byli v různých chs, na výstavách, ale prý nikde neviděli, tak nádherného chlapečka! A museli nás znovu kontaktovat. A nás to mooooc těší!
Čeká na něho vipetí kamarád a plno dobrodružství. Lesy, louky, běhání, aporty...no stále nějaká aktivita a samozřejmě mazlení. Cappinek bude člen rodiny a další psí miminko! Děkuji za úžasné odpoledne a spoustu smíchu a dobré nálady! Povídalo by se klidně až do ranních hodin. Těším se na fotečky z nového domova!

    


29. 12.  4 months and finally new photos in positions

       Caia Mon Miracle - Heavenly gift/Nebeský dar (Chytrá, nebojí se nového, plná energie, dává nejvíce pusinek)

                      

      Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářící hvězdička (Corálek je hravá, jemná, něžná víla se srdcem na pacce)

               

             Cappi Mon Miracle - Cloverleaf/Čtyřlístek (Sladké miminko, které má rádo hlazení na bříšku a pozornost)

                


28. 12.  Cappi: "Mum, where are you?"

                 


27. 12.  Caia Mon Miracle - AVAILABLE
Very promising girl with happy character. She is not afraid of new things. She loves running and playing and she is very very cuddly and give very sweet kisses.
She has deep chest, very nice back, angulation and movement. She will has standard size. Omlouvám se za špatnou fotku, bohužel nemám druhé ruce pro postojovku.

                            

          

                                              

                                            Cairo - Available boy as a Pet (Nejklidnější a nejmazlivější chlapeček)

                         

                                                                     Cappi with new christmas gift big bear

                   


22. 12.  New Christmas photos our sweet puppies!!! Almost 4 months.

                                     Cairo Mon Miracle - Divine/Božský (Nejklidnější a nejmazlivější ze všech)

               

            Cappi Mon Miracle - Cloverleaf/Čtyřlístek (Sladké miminko, které má rádo hlazení na bříšku a pozornost)

                              

        Caia Mon Miracle - Heavenly gift/Nebeský dar (Chytrá, nebojí se nového, plná energie, dává nejvíce pusinek)

                  

                                                 Caris Mon Miracle - Hope/Naděje (Tulivý, jemný, citlivý chlapeček)

                

      Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářící hvězdička (Corálek je hravá, jemná, něžná víla se srdcem na pacce)

              


21. 12.  Cappi Mon Miracle - available sweet boy as a pet
Cappínek má skvělou povahu. Všechno a všechny miluje, nekonfliktní, má rád společnost lidí a je to tulítko
P.S. Je daleko světlejší než na fotce, ale nedokážu to vyfotit. Je opravdu hodně světlounký s kulatýma tmavýma mandličkama místo očiček

                            

                                        


20. 12.  Princess Calla Mon Miracle in lovely Germany, princ Corinn Mon Miracle in Czech and princess Candie Mon Miracle in Poland. More Here

                                  

          


17. 12.  Some new photos :)

                                         Cairo Mon Miracle  - Divine/Božský (Nejklidnější a nejmazlivější ze všech)

                        

                                       Cappi Mon Miracle  - Cloverleaf/Čtyřlístek (Jedním slovem mazlivé sluníčko)

                                  

                                                    Caris Mon Miracle - Hope/Naděje (Tulivý, jemný, citlivý chlapeček)

                       

                       Caia Mon Miracle - Heavenly gift/Nebeský dar (Nejmenší, plná energie a dává nejvíce pusinek)

                                   


14. 12.  NEW photos!!!

                          Cairo Mon Miracle  - Divine/Božský (První se podíval na svět a je nejmazlivější ze všech)

                                                                                                     Sleeping beauty

              

                                                                        Cappi Mon Miracle  - Cloverleaf/Čtyřlístek

                                                     Cappi to je pán sledujte tu nožičku, jak má opřenou o postel

              

                                                

       Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářící hvězdička (Corálek je hravá, jemná, něžná víla se srdcem na pacce)

                                                                                           She is sexy and she know it

     

                     Caia Mon Miracle  - Heavenly gift/Nebeský dar (Nejmenší,plná energie a dává nejvíce pusinek)
                Caia je very happy holčička, nebojácná a plná energie. Ráda poznává nové věci a dává nejvíce pusinek

                                     

                          

                                 Caris Mon Miracle - Hope/Naděje (Mazlivý, jemný, citlivý a nejklidnější chlapeček)

                                                         Hello world! I am waiting for my mum. Where are you? ❤️

                               

                                   


10. 12.  Calla Mon Miracle with new AMAZING parents!!! (Germany)
Love you very much. Thank you for super evening, talking, gifts and lovely words!

Calluška včera večer odešla do nové rodiny v Německu.
Omlouvám se, že se opět opakuji, ale k naprosto úžasným lidem.
Prožili jsme neuvěřitelný večer, který jsme propovídali a bylo těžké ho utnout a rozloučit se. Tito lidé jsou neuvěřitelní psí rodiče a pro mě je opravdu velkou ctí, že si vybrali právě od nás a že nabídek měli mnoho. Paní je veterinářka a umělkyně a už jednu vipetku doma má a čeká na svou novou kamarádku. Calla nebude téměř nikdy sama doma.
Paní mi řekla něco co mě opravdu zaskočilo a neměla jsem slov. Prý poznala mnoho chovatelů koček, koní a psů, ale že jsem opravdu ten nejlepší chovatel, který chová srdcem, miluje své pejsky a žádného takového nezná a že jich zná opravdu hodně...Víte co to pro mne znamená? To nejvíc...co jen může. Děkuji moc za tyto slova, velmi si jich vážím!
Calluška bude mít pohádkový život princezny!Děkuju!
 
                            
                                                   
8. 12.  Cira Mon Miracle with very nice person and new mum (France)

Dnes nám odletělo ještě jedno miminko a to do Francie. Čeká na ni doma ještě jedna vipetí holčička. Druhá fenečka, kterou paní měla, tento rok odešla běhat do bílých peřin. Takže jim je doma moc smutno. Je to velmi vytoužená holčička a Ciruška se bude mít opravdu dobře. Paní se dokonce na letišti rozplakala....přeji vám oběma ten nej život plný radosti a lásky! Těším se moc na fotečky!

                                                  


5. 12.  Tak si tak ted lezim (5:00 rano) a kocham se... hladim ty spici klidne andilky nez otevrou ocka a promeni se v dabliky
Kocham se tou nadherou, kterou mam kolem sebe ze vsech stran prilepenou
Nasavam vuni jejich kozisku a tlapicek.
Bude mi to chybet. Tento tyden minimalne dva odchazi a lehke to pro me nebude. Jedina utecha je pro me vzdy to, ze budou u tech nej lidicek.
Takze preji krasne rano vsem!


We have new photos our sweet babies :) 14 weeks

                                                                               Cappi Mon Miracle

                                                     

    Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička (Corálek je hravá, jemná, něžná víla se srdcem na pacce )

                              

                   

                                                                             Calla Mon Miracle

             

             

                                                                                               Cira Mon Miracle

                 

                                                                                                       Siblings

             

           Cairo Mon Miracle       - Divine/Božský (Pan Božský a jako první se podíval na svět a nejmazlivější ze všech)

                                               

                      

  Cappi Mon Miracle      - Cloverleaf/Čtyřlístek (Jako druhý narozený cís. řezem a zachráněn - jedním slovem sluníčko) 

                                                        

                              

                                         Caris Mon Miracle       - Hope/Naděje (Srdcový, mazlivý a jemný chlapeček)

                    

            Caia Mon Miracle        - Heavenly gift/Nebeský dar(Zachráněná cís.řezem,nejmenší,plná energie,tulítko)      

                                                                         


1. 12.  Candie Mon Miracle with new really lovely family (Poland)
Před chvilkou odjela do nového domova naše happy Candie. Jinak se ani nedá nazvat nebojacná holčička, která nonstop vrtí ocáskem a všechny miluje Měli dilema zda Candie či Coralee, ale happynka vyhrála a myslím, že bude mít opravdu krásný život. Bude vídána i na výstavách. Budou s ní cestovat na dovolenou a nejen, že už teď má zahrádku, ale stěhují se do nového, kde bude mít ještě větší možnost dovádění
Krásný život miláčku!

           


Uz jsem dlouho nepsala zadny status
Jsou temer 4 hodiny rano a ja premyslim, kam si lehnu...
Abych to uvedla na pravou miru, tak ja si mam kam lehnout, ale neni misto. Pry mame plno
Lezim uz skoro na zemi a tak si rikam, ze si tam asi rovnou lehnu a postel prenecham miminkum:)) Uznejte sami, mam si kam lehnout?😂 a to tam neni Yampa s Eby
P. S. Spim na matraci, aby mimca nemela kylu. Jooo tezky zivot chovatele

          


26. 11.  New photos!!!

                                                                        Cairo Mon Miracle - Divine/Božský

             

             

                                                                     Cappi Mon Miracle  - Cloverleaf/Čtyřlístek

             

                            

                                                                 Calla Mon Miracle  - Gift of beauty/Dar krásy

             

                          

             

                                                                                Caris Mon Miracle  - Hope/Naděje

                 

                                                            Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička

             

                                                                              Cira Mon Miracle  -  Sun/Sluníčko

             

                                                                   Caia Mon Miracle  - Heavenly gift/Nebeský dar

Cajuška si nás kolem packu obmotala už jako miminko. Je nejmenší z vrhu a taky má neuvěřitelný temperament. Stále plná energie, stále plná pozitivní nálady a dává nejvíc pusinek. Je jí všude plno a ničeho se nebojí, do všeho jde po hlavě.

                                     

             

                                                                       Candie Mon Miracle   -  Sweetie/Miláček

             


18. 11.  Babies have 11,5 weeks.

One of the many gifts for our babies

                                                

                                                                Candie Mon Miracle   -  Sweetie/Miláček

                 

                                     

                                                                            Cira Mon Miracle  -  Sun/Sluníčko

             

                                                                   Calla Mon Miracle  - Gift of beauty/Dar krásy

             

                                                                       Cappi Mon Miracle  - Cloverleaf/Čtyřlístek

              

                                                                            Cairo Mon Miracle  - Divine/Božský

             


17. 11.  Celene Mon Miracle with amazing family!
Dnes jsme měli opravdu milou návštěvu. Naše Celinka bude mít kouzelný domov plný lásky, velké zahrady, 3 vipetek, pinče a oveček. Jsem neuvěřitelně šťastná, že bude právě v této rodině a je mi ctí, že právě od nás.
Měj se krásně beruško a dlouhý a krásný život přeji

                                                    


9. 11.  Cappi and Cairo are available as a pet.
Z důvodu kuliček budou chlapečci prodávání na mazlíčka. Je možné, že se tam ukáží, jsou ještě malincí. Chci, aby měli milující domov. Mají veselé a mazlivé povahy.

 

      


  7. 11.  Litter C have 10 weeks and new photos :)

                                                        Calla Mon Miracle  - Gift of beauty/Dar krásy

             

                                                                      Candie Mon Miracle   -  Sweetie/Miláček

             

                                                              Caia Mon Miracle  - Heavenly gift/Nebeský dar

             

                                                                 Celene Mon Miracle    -  Moonlight/Měsíční záře

             

                                          

                                                                             Cira Mon Miracle  -  Sun/Sluníčko

            

                                                         Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička 

            

                                                                     Cappi Mon Miracle  - Cloverleaf/Čtyřlístek

            

                                                                             Caris Mon Miracle  - Hope/Naděje

            

                                                                           Cairo Mon Miracle  - Divine/Božský

            


1. 11.  Cappi Mon Miracle AVAILABLE as a PET (loving home)
Nejmenší chlapeček hledá milující domov jako mazlíček. Veselý, mazlivý a velmi kontaktní.

                               

     


29. 10.  9,5 weeks

                                                                Caris Mon Miracle       - Hope/Naděje

                       

                              

                                                          Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička

                

                                                                            Cairo Mon Miracle       - Divine/Božský

                       

                                 

                                                             Celene Mon Miracle    -  Moonlight/Měsíční záře

                       

                                  

                                 

                                                                             Cira Mon Miracle        -  Sun/Sluníčko

                                       

                            

                                                                 Calla Mon Miracle       - Gift of beauty/Dar krásy

                                                    

                      

                                                                         Candie Mon Miracle   -  Sweetie/Miláček

                                                   

                    

                                                              Caia Mon Miracle        - Heavenly gift/Nebeský dar

                   

                       


26. 10.  Corinn Mon Miracle aka Scotty More photo Here
První zprávy z nového domova jsou úžasné. Corinnek se vyčůral na plínku, krásně se nahamal a nabumbal, pohrál si v noci s páníčky a šel spát do pelíšku. Ráno se probudili a on se hřál nad hlavou paničky. Krásné to číst. Každá zpráva, o každém mém odchovu, mě hřeje u srdce.


25. 10.  Corinn Mon Miracle with new family.
Dnes odešel do nového domova Corinnek.
Má velmi milou, zodpovědnou a milující rodinu a zůstává v našem městě. Což je úžasné. Je to Barušky velmi dlouho vytoužené psí miminko.
Přeji ti ,broučku, krásný a dlouhý život a brzy se uvidíme. Máš rodinku, která tě láskou zahrne a je stále doma. 

                                                    


24. 10.   Corinn, Candie, Celene,  Caia Mon Miracle

                    

             

             

             


22. 10.   8 weeks.  Vcera u nas byla poradkyne chovu V. Frolikova. Opet velmi dekuji za mila slova. Velmi me potesilo, ze se Vam nase stenatka libila!!!! Jinak cely vrh je bez vad az na jedno modre ocicko u chlapecka, ktery jde na mazlicka. Stenatka maji krasna uhleni a jsou typickymi predstaviteli plemene. Byl to velmi prijemny vecer a jeste jednou dekuji za slova chvaly. Velmi si jich vazim a jsem rada, ze ma snaha delat chov spravnym smerem, se vyplaci.

                                                                Caris Mon Miracle  - Hope/Naděje

I am looking lovely show home. He is the best male from this litter. He has both testicles and very nice, cuddly character.

                 

            

                                                                     Cairo Mon Miracle       - Divine/Božský

                           

             

                                                                  Calla Mon Miracle  - Gift of beauty/Dar krásy

             

             

                                                                             Cira Mon Miracle   -  Sun/Sluníčko

             

             

                                                          Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička

                    

                                                              Celene Mon Miracle    -  Moonlight/Měsíční záře          

             

             


16. 10.                                                Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička

                                       

             

             

                                                                       Cairo Mon Miracle       - Divine/Božský

             

             

                      

                              

                      

                                                                                Caia and Celene Mon Miracle

         

                                                                 Cappi Mon Miracle      - Cloverleaf/Čtyřlístek

                                    

           

                                                                  Corinn Mon Miracle    - Brilliance/Oslnivý

                              

                                              


Cappi Mon Miracle - AVAILABLE boy, he has both testicles!!! I guess size 48-49cm as him dad. He is smallest!
Paní zrušila rezervaci s těžkým srdcem, ale ke svému velkému vipetovi (58cm) shání stějně velkého. Cappi je něžný klučík a má obě varlátka , tipuji velikost po jeho tatínkovi 48-49cm. Miluje ho celá naše rodina. Má neuvěřitelnou povahu!
Sir: Adagio Sun Ray
(Lancar Dream Dazzling Flash x Adagio Captured Sunshine)
Dam: Rivarco Ebonette Black Pearl
(Airwild´s Antares x Albicans Pannacotta)

                  


10. 10.  Next weekend puppies can go to new homes / Příští víkend můžou miminka odcházet do nových domovů :)


9. 10.  New photo our babies

                                         Calla Mon Miracle (Reserved) + Caia Mon Miracle (Available)

                                         

                                             Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička * Available

                                 

             

                                                                Cairo Mon Miracle - Divine/Božský * Available

             

                                                          Cappi Mon Miracle - Cloverleaf/Čtyřlístek *Reserved

                 

            

                                                      


5. 9.  I love them... some photos

                                            Caia Mon Miracle - Heavenly gift/Nebeský dar * Available

                  

                                          Celene Mon Miracle  -  Moonlight/Měsíční záře * Available

          

                                                                     


4. 9.  We have 6 weeks

              


3. 9.  New photo!!!! :) Naše "C "éčková miminka rostou jako z vody a tak přidávám pár nových foteček :)

                                                 Candie Mon Miracle   -  Sweetie/Miláček - * Available

            

                                                     Cairo Mon Miracle - Divine/Božský - * Available

                                             

                                              Calla Mon Miracle  - Gift of beauty/Dar krásy - Reserved

             

             

                                                                      

                                                 Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička

                                       

            

                                                       

                                                                             Caris Mon Miracle - Hope/Naděje

            

                      

                                                   Celene Mon Miracle    -  Moonlight/Měsíční záře * Available

   

                     

            

                                                          Cappi Mon Miracle  - Cloverleaf/Čtyřlístek - Reserved

                             

                                 

                                                                  Cira Mon Miracle   -  Sun/Sluníčko - Reserved

            

            


23. 9.  New photos in 4 weeks :) 

Můj včerejší den. Od rána jsem si ještě nesedla. Záda mě příšerně bolí. Teprve teď jím (20:00). Mám vytřeno, uklizeno, povlečeno, vypráno několikrát a sklizeno z věšáku. Uklizeno u Céček jako každý den několikrát. Vyfocené všechny postojovky Céčkových dětiček, ostříháno 21 psů tedy drápky a odčervování. Ella ostříhaná a učesaná, všechna mimča nakrmená několikrát, venku nekolikrát. Uff už nevím co ješte dnes bylo, ale jsem ko. Totálně. Teď jdu upravovat fotky. A konečně sednout a všem odepsat, tímto se omlouvám za pozdní reakce...

                                                     Candie Mon Miracle - Sweetie/Miláček * Available

               

                                                Celene Mon Miracle - Moonlight/Měsíční záře * Available

             

                                                    

                                                            Corinn Mon Miracle - Brilliance/Oslnivý * Available

                  

                                              Caia Mon Miracle - Heavenly gift/Nebeský dar * Available

             

                                                 

                                        Coralee Mon Miracle  - Shining star/Zářivá hvězdička * Available

                 

             

                          

                                                         Cairo Mon Miracle - Divine/Božský * Available

             

             

             

                                                           Cira Mon Miracle Sun/Sluníčko * Reserved

             

            

                                                                             

                                                         Caris Mon Miracle - Hope/Naděje * Available

             

                                                         Calla Mon MiracleGift of beauty/Dar krásy * Reserved

             

                                                          Cappi Mon Miracle - Cloverleaf/Čtyřlístek * Available

             


17. 9.  We have 3,5 weeks

               

                         


16. 9.  We have 3 weeks / Máme 3 týdny. Koukáme, slyšíme, začínáme kousat sourozence do tlapiček a nosánku a chodíme i když ještě nemáme úplnou stabilitu :)

                               

                            

           

           

           

                                                                        Amazing mum with 10 babies heart

           


13. 9.  Tak dnes v noci cca v půl 4 jsem šla jako obvykle dát štěnátka k Ebynce, aby se napili mlíčka. Když jsem viděla Ebynku, jak je vyřízená, tak jsem se rozhodla, ze jim udělám jejich první hamání. Je jim přesně 3 týdny. Těšila jsem se co na to řeknou. Mno. Cira a Corinn jedli sami a naprosto bezproblémově a s chutí. Ostatním jsem musela dávat z ruky, protože si tvrdohlavě postavili hlavu, že mlíčko je lepší :)). Pak byli tací, kteří za každou cenu chtěli jen mlíčko od maminky, takže bylo přemlouvání. Nakonec se všichni nahamali a zjistili, že je to velká dobrota a usnuli na zádičkách s plným bříškem. Ja byla umazaná i na vlasech laugh, takže jsem zahájila úklid a do postele jsem se dostala v půl 7. Uff. Takže toto je další příběh mé noci. Krásný den všem!


11. 9.  All little babies from litter "C" and their comfort :)

             


8. 9.  Preparing equipment for puppies heart

 


8. 9.  First open eyes - 16 days old. Miminka mají plně otevřená očička a už chodí!!!! Neuvěřitelně to utíká!!!

           

                                                                                                                            


6. 9.  Přináším zprávy ze světa a z našeho domečku plných miminek:). (05:00)
Ebynka je supr maminka. To bez debat. Stále od miminek nechce. Čistí je, pečuje o ně, ale nechce jim dávat najíst. Bolí jí cecíčky. Takže k miminkům stále vstávám a dávám jí po třech či pěti k cecičkům a zase vyměnuju za ty co už mají plná bříška a hladím jí a říkám :"Vydrž ještě týden, pak to za tebe převezmu":)..Takhle ji to nevadí, ale když se nahrne všech deset, tak utiká...nedivím se. Navíc má jen devět cecíčků.
Takže to jsou mé dny a noci + péče o zbytek smečky a pěti puberťákusmiley Teď si jdu na chvilku lehnout, omotaná všemi pejskyheart. Přeji krasné ráno všem!


1. 9.  Babies are 9 days..

          

                                                                                                                              


26. 8.  Babies  

                

                                     


25. 8.  Photos our babies -  second day

             

                                                                                        


23. 8.  Ebynka měla průběh těhotenství na jedničku. Kromě několika dní nechutenství na ní nebylo nic znát. Do poslední chvíle si hrála a lítala :) 61. den bylo znát, že se něco chystá. 62. den začaly v 10:00 ráno poslíčci a přesně o půlnoci začala rodit. Takže začátek 63. dne. Tipovala jsem 6 miminek :-D, Opravdu. I veterinářka. Nooo, tak nás překvapila. Porod měla velmi velmi dlouhý a vyčerpávající. Nehrabala, ani jednou nezaplakala, rodila kráss mou pomocí, kdy první miminko jít ven nechtělo, ale já to s ní zvládla. Vše probíhalo dobře. Ale po 6 ráno a po 2 hodinách rodění nic...tlačila už každé 2 vteřiny. Takže se jelo na veterinu. Veterinář naprosto úžasný. Pomáhal ji a vše probíhalo dobře. Jenže okolo poledne, kdy Ebynka už vážně nemohla, řekl, že to nezvládne. Ty dvě poslední miminka musí urychleně ven. Bylo to za minutu dvanáct. Nepřežila by to ona a ani děti. Mezi miminkama byly 4 placenty. Eby měla tu nejšetrnější inhalační narkózu. A na nožičkách byla už po hodině. Mezitím dostala kapačku. Bylo o ní skvěle postaráno! Maximálně. Jinak Ebynka je úžasná máma. O miminka se stará vzorně a jít se vyčůrat je velký problém. Co když je někdo ukradne? :-D Jsem na ni moc hrdá!!!    

          


                                                                                          Father of our puppies

                                                                                             ADAGIO SUN RAY

             

             

             

                                                                                                                       Grandfather this litter

                     C.I.B., NO CH, DK CH, FI CH, SE CH, LV JCH, NO JW 2012 Lancar Dream Dazzling Flash

                                                             

                                                                               Grandfather our Rivarco Ebonette 

C.I.B. NORD CH, DK CH, FI CH, SE CH, Baltic CH, EE CH, LV CH, LT CH, CZ CH, RU CH Rivarco Teller Of Tales

                   

                                                                                     Father of our Rivarco Ebonette

                                                             C.I.B., IT CH, DE CH (VDH), SI CH Airwild's Antares

                          

                                                                             Grandfather of our Rivarco Ebonette

                                                       C.I.B., IT CH, SE CH, FI CH, EU W 2006 Rivarco Aragorn

                                                   

                                                                          Grandmother of our Rivarco Ebonette

                                                C.I.B., SE CH, DK CH, FI CH, KBH W 2011 Albicans Mamma Mia

                                                   

                                                                                         Grandmother this litter

                                            C.I.B., SE CH, SE LCCH, SE VCH, DK CH Adagio Captured Sunshine

                                      

                              And amazing C.I.B., FI CH, NO CH, SE CH, DK CH, GB CH Adagio Love Supreme

                                      

TOPlist
aktualizováno: 12.12.2018 19:16:18