I N F O R M A T I O N S

 

                                                                Pořízení štěňátka z naší chovatelské stanice :
 
 
Štěňátka v naší chovatelské stanici nabízíme pouze s průkazem původu.
 
Každému štěňátku se vždy budeme snažit vymyslet jméno, tedy spíše slovní spojení ušité přímo na "tělo". Jeho jméno bude vyjadřovat jeho exteriér, povahu nebo něco čím se odlišuje od ostatních. Na všechna jejich jména a významy či se jen podívat, jak u nás štěňátka vyrůstala, klikněte na jakékoli písmeno vrhu A, B, C, D a pokud chete vědět, kde teď žijí, stačí kliknout na litters.
 
Odchovaná štěňátka od nás, do nových domovů, odejdou nejdříve v 8. týdnu věku a budou očkovaná, mnohokrát odčervená, všechna s aplikovaným čipem a EU pasem + PP, naučená na plínku již od 3. týdnů věku (v době jara či léta jsou naučená na ven), s řádnou kupní smlouvou, desky - jak pečovat o štěňátko (co smí jíst a na co dávat pozor, vše kolem výstav, odkazy a další důležité rady),  s 1,5 kg kvalitních granulek, hračkami, s plyšovou velkou dekou, kde je vyšité jméno vašeho štěňátka, obojkem a vodítkem a dalšími a dalšími věcmi plus také něco pro paničku :). Balíček je tvořený s láskou a každý vrh jsou v něm jiné věci, ale základ zůstává.
 
             
                                                                                                                                         
Pokud přemýšlíte o pořízení štěňátka z naší chovatelské stanice, velmi rádi Vás kdykoliv přivítáme a poznáme na nezávazné osobní návštěvě. V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte telefonicky nebo emailem. 
Vážné zájemce si pečlivě prověříme než jim štěňátko svěříme do péče. A proto věříme, že tímto řešením zamezíme možnému prodeji štěňátka nesolidním lidem či do velkochovu, kde by štěně nikdy nebylo milovaným, hýčkaným a právoplatným členem rodiny!
Rádi zůstáváme s novými majiteli v kontaktu a jsme tu pro ně 24 hodin 7 dní v týdnu. Doživotní chovatelský servis je samozřejmostí.
 
Štěňátka vychováváme s námi doma. Nejsou nikde zavřená! V prvních dnech máme porodní bednu, kde má fenečka klid a věnuje se jen štěňátkům. Péči mají štěňátka nejen od své maminky, ale také babičky či tety :) Holky mají mezi sebou krásný vztah a navzájem si důvěřují a ihned po porodu se k sobě pouští.
 
                                    
 
 Nově mají zrekonstruovaný baby room, kde se jen otevřou dveře a můžou běhat na zahrádce či se schovat do teplíčka. Na narozená štěňátka svítí UV lampa, aby jim bylo teplíčko jako u maminky v bříšku.
 
 
                                          
                                                          Ve věku, kdy můžou být venku jsou vypuštěna do celé zahrady.
 
           
       
Mojí snahou je odchovávat štěňátka zdravá, maximálně socializovaná (věnuji štěňátkům všechen volný čas a jsem na "mateřské dovolené" :) ), vymazlená a typově odpovídající standardu, která by v nových milujících domovech měla být právoplatným členem rodiny.
 
     

Pořízení štěňátka je rozhodnutí na dlouhou řadu let a jedná se o živého tvora se svými specifickými potřebami. Navždy nezůstane jen roztomilým hravým štěňátkem, ale časem vyspěje do dospělého věku. Proto Vás prosíme pečlivě zvažte zdali jste schopni a ochotni pejskovi věnovat svůj čas, peníze a hlavně pozornost a lásku. Doporučujeme vybírat nového člena rodiny především srdcem, po pečlivém zvážení Vaší situace a vzájemné shodě celé Vaší rodiny! Prověřte si i chovatelskou stanici odkud si štěně chcete pořídit. Vaše štěně může pocházet od množitele nikoliv od chovatele! 

Děkujeme za Váš zájem a ať už Vaše volba bude štěně od nás nebo třeba z jiné chovatelské stanice s průkazem původu, přejeme Vám šťastný výběr a mnoho spokojených společných let :-)
 

Důležité : Jestliže se zajímáte o koupi šťěňátka z naší chovatelské stanice, prosím napište mi email či zprávu na můj Facebook včetně následujích informací :

 •  Krátkou prezentaci o Vás a Vaší rodině
 •  Země nebo město odkud jste
 • Kontaktní informace ( telefonní číslo, email )
 • Vaše zkušenosti se psy (chovatel, majitel či nevlastníte žádného pejska)
 • Chcete šťěňátko na výstavu a chov nebo jako mazlíka
 • Pokud příjde od Vás pouze jedna věta typu " Zdravím, kolik stojí štěně?" aj. NEODPOVÍDÁM!!!
         
         Important : If you are interested to buy a puppy from our kennel, please write me an e-mail or message to Facebook. Including the following information      :
 
 • Short presentation about yourself and your family
 • Country and city where you are from
 • Contact information (phone number, E-mail, address)
 • Your experience with dogs generally
 • Do you want a puppy for show and breed or just a sweet "pet"
 • To E-mail only with one question, "how much costs a puppy" I don't answer!!!
TOPlist
aktualizováno: 12.12.2018 19:16:18