N E W S  2 0 1 8                                                                      

20. 4.  Mám plno novinek a nevím, kde mám začít dřív... Nejdříve přidám fotky všech Déčkových miminek, kterým jsou 4 měsíce a jak žijí a jak se mají. Už mají dlouhé nožky a z vipetích miminek to jsou modelky a modelové :) Pak přidám pár velkých úspěchů našich odchovů, také mi přišel dárek až z Německa, fotek z naší zahrádky a fotky našich Céčkových dětí. Takže pojďme na to :)

                                                                                      Dracarys Mon Miracle aka Draco
Zlaťáček je další kopie tatínka. Chlapeček je s paničkou každý den doma a tak má samé procházky a výlety a žádnou nudu. miluje děti a je s nimi velmi rád. Panička mi píše, že je velmi chytrý a učenlivý. Poslechne na slovo a přivolání! A to mají po mamince. Adinka je v povaze neuvěřitelná! Mám rada různé příběhy či novinky o mých štěňátkách či už dospělých dětičkách. Jsem na všechny moc pyšná a všichni mají úžasné rodiny! Více fotek všech Déček vždy naleznete ZDE

     

           

           

     

                 

          

          

          

                                                                                     Drago Mon Miracle aka Ripley

Dragoušek má úžasnou paničku, která s ním umí plno povelu. Drago mi hodně připomíná, nejen barvou ale hlavně učenlivostí k povelům a novým věcem, Aria. A před spaním mají jeden zvyk. Jakmile si lehnou, tak musí zvednout peřinu a Drago si k nim skočí do postele :)
Drago a syn jsou úžasná dvojka. Sportuji, chodí na procházky a spinkají spolu.
Celá rodina ho miluje a je to jejich velký miláček a to je pro mě nejvíc. Chrt se nedá nemilovat

          

 

                                                                                         Dreamee Mon Miracle aka Ella
Naše holčička je královnou celého domečku! Může kam chce... má obrovskou zahradu a co je pro mě nejdůležitější - moře lásky!

  

 

 

           

                                                                        Divya Mon Miracle aka Kimi
Z naší holčičky je už vipetí modelka. Miluje všechna zvířátka kolem sebe. A chodí do psí školky má úžasné páníčky! A já jim moc děkuju za takovou péči a lásku, kterou dostává!!! Doufám, že maličkou uvidím brzy!

                         

 

           

                                                                                     Donnie Mon Miracle aka Donníček

Tolik lásky je mezi malým Tomáškem a Donníčkem
Jinak Donní má novou 5mesíční kamarádku a je do ni tuze zamilovaný viz foto.
Renatko a Tome děkuju!

 

           

           

 

                                                                                    Daymoon Mon Miracle aka Bailey

Když mi přišla fotka našeho chlapečka, tak jsem neměla slov. On je celý jeho maminka. Neuvěřitelná kopie!
Dejmí aka Bailey umí sedni a lehni jako ostatní sourozenci a je dalším velmi chytrým pejskem. Ale to mají po mamince. V novém domově je moc spokojený a dostavá hodně lásky od celé rodiny! Se všemi majiteli jsem ve velmi blízkém kontaktu a za to jsem moc ráda!Jsem tu pro vás kdykoli!

 

 

 

                                                                      Dustee Mon Miracle aka Dustee

Dusteenek má úžasnou maminku a babičku. S maminkou jsou jako jedna duše a tělo. Každý den spolu, každý den na procházkách a výletech a poznávání nových a nových kamarádů.

                   

                   

 

 

 

 

           


11. 4.  Daymoon Mon Miracle visit us
Včera jsme měli úžasnou dvě návštěvu. Zastavil se u nás na chvilku v podvečer Daymoonek Já jsem byla tak šťastná!!!! On je celá maminka Adinka. Myslela jsem, že ho umačkám láskou Nejdříve jsem pustila na zahrádku Adinku,at je s ním jen mamka a syn a pak holky. Všichni byli tak štastní! Lítali a smáli se...Bohužel moc fotek nemám...spousta je rozmazaných a bylo šero, ale stejně je přikládám. Budeme se těšit na další návštěvu!

                                                                                  Daymoonek s babičkou Yampou

 

                                                                                  Daymoonek s maminkou Adinkou

 

  

 


4. 4.  Father of our litter D is new Ukrainian Champion/ Morris, tatínek naše vrhu D, se stal novým Ukrajinským šampionem. Gratulujeme! On je pan Nádherný!

          

          


3. 4.  Přidávám fotky našich "B"éčkových miminek, kterým v červnu budou 2 roky. Všechny jejich dosavadní fotky najdete ve složce odchovy. A přijdou na řadu naše Céčková miminka.

Balli Mon Miracle žije v Polsku a má se jako král!!! Je výstavně úspěšný a už se stal 3x tatínkem. Jsem na něho moc pyšná. Z Béček je z chlapečků jediný uchovněný a tak jsem ráda, že má nejen supr domov, ale i úspěchy a potomky Děkuju Agata!

          

          

Bae Mon Miracle aka Svenik je další pejsek, který má supr rodinku. Je pro ně jako první dítě. Moc ho milují. Celá rodina. A maminka od páníčka se tak moc zamilovala do Sveníka, že už nechce jiného pejska než vipeta
Paníčci se do roka vzali a každou chvilku se jim narodí miminko Držím moc palečky

 

  

  

                                            

Bassam Mon Miracle. Bassíček to je paničky miláček a dítě. Ten se má jako v sedmém nebi. S dcerkou chodí na brusle a už se děti na něho vždy velmi teší. Je u každého tréninku či závodu a drží ji tlapky. A ona na oplátku s nim chodí pravidelně na agillity, kde už jako začátečník byl hned přeřazen do pokročilých, protože je velmi chytrý a nadaný.
To co mi panička vždy píše. Co spolu zažívají a jak se u nich má. Nejde popsat slovy. Hřeje to u srdíčka. Já děkuju Hani za takový domov, jaký má. Nemůžu si pro něho přát víc!

 

           

Bailey Mon Miracle. Bejlíček je nejmenší pes z vrhu B. -Všimněte si písmene B nad okem Neuvěřitelné!- Ale zase s velkým srdcem plným lásky. Mazílek a mluvka ( bez upovídaných vipetů si život neumím představit 🙈).
Miluje opalování a teplíčko jako každý vipetík a proto má ty nejlepší bundičky od DG a všude samý pelíšek i když stejně nejradši spí na gauči doufám, že ho někdy uvidím jako všechna má miminka!
 

                               

              

Bekim Mon Miracle. Páníčci od Bekimka i když mají spolu už starší holčičku, tak se vzali do roka co od nás měli chlapečka. A teď se jim narodila druhá holčička
Náš chlapeček se u nich má fantasticky. Vykastrovaná fenečka Ria Bekimka neuvěřitelně miluje a když odejde naaahodu někam bez ni, tak kouká z okna a vyhlíží, kdy ji už přijde. dcerka bez něj taky nikam nechce jít a chce ho všude doprovázet. Nádherný vztah mezi dítětem a psem (Bekimek je úžasná chůvička) x fenou a psem Děkuju !!!

 

 

Bouwíček je miláčkem rodiny. Miluje pejsky ( ale nejvíc svého kamaráda italáčka) a kočičky. S rodinou chodí na procházky po horách či různých výletech. Jsem ráda, že jsme pro něho po dvou dnech u nových majitelů byli až u Košic a vzali si ho zpět domů. Tady se má skvěle a je moc milovaný.
Zajímavostí je, že jeho polovina těla je žíhaná a druhá plavá jako jeho dědeček.

              

          

Bissíček náš milovaný. Když si pro něho páničci přijeli, tak pán byl velmi nemocný. A v průběhu pár měsíců mi paní napsala, že ji manžel zemřel. Vzalo mě to. Panička na tom momentálně není moc dobře a jediné co ji drží nad vodou je náš chlapeček. Znamená pro ni všechno na světě a já jsem ráda, že se spolu našli a jsou tu jeden pro druhého. Život je někdy velmi krutý. Teď je panička v Praze, tak jsem ji napsala zda nechce přijet a aspoň by přišla na jiné myšlenky. Tak uvidíme. Každopádně se má náš chlapeček opravdu dobře. Dělá co mu na očích vidí.

          

          

          


21. 3.  Přidávám slíbené fotky našich "A"čkových dětiček, kterým teď byli 3 roky. Angelitovi fotky nemám, takže budu přidávat později.. Všechny fotečky našich Ačkových štěňátek najdete v sekci odchovy.

                                                                            Ario Mon Miracle - CZ

Ario je nejaktivnější sportovec ze všech našich vrhů. Ovládá s paničkou tyto sporty: Agillity, Dogdancing, Canicross, Racing, Coursing, Dog Biatlon! Teď 10.3.18 s páníčkem vyběhali krásné 5. místo z 11 psů v těžké váhové kategorii a čeká je v něděli další závod a proč už neběhá panička ale páníček?? Hádáte dobře. Panička čeká dlouho očekávané miminko!! A my máme velkou radost a moc gratulujeme!!!!Ario bude úžasná chůvička!

                 

           

                                                                     Adoncia aka Dona Mon Miracle - Russia

Adoncia má supr rodinku se dvěma dětma, kteří rádi cestují a účastní se výstav. Taky je Dona naší nejúspěšnější výstavní fenečkou. Pořídili si k ní ještě vipetího pejska z Německa, takže není sama a stále si má s kým hrát. Jejich videa společného běhu ve volné přírodě a ve sněhu či jejich vzájemné čištění v jednom pelíšku naleznete na mém fb.

 

                                                                     Alamar aka Almi Mon Miracle - Norway

Almi se z Maďarska přestěhoval do chladnější země a to Norska. Ale vůbec mu to nevadí naopak. Miluje běhání v nádherné otevřené přírodě, cestování s paničkou po různých zemí a být mezi lidmi, které má rád. Paničky je to velká láska!

  

 

                                                                                   Amado Mon Miracle - France

Amado se má ve Francii úžasně. Amélie má statek a obrovské louky kolem. Takže ma opravdu mnoho pohybu se svýma vipetíma parťákama. Navíc je to velmi žádaný krycí pes. Už byl 6x otcem :)

 

                                                                               Adelio Mon Miracle - Slovakia

Adelio se má s páníčky moc dobře. Děti ho milují a on je, rád se prochází přírodou či běhá ve sněhu nebo leží na gauči či v posteli :) takový "těžký" život chrta :) Páníčci od Adelia se do roka vzali a plánují miminko :)

 

 

                                                                       Alessio aka Nano Mon Miracle - Slovenia

Alessio má nového kamaráda z Prahy a to italského chrtíka, kterého si pořídil člen rodiny. Zajímavostí je, že během roka se páníčci vzali a druhý rok panička čekala dvojčátka :) z Alessia je úžasná chůvička a to nejen italáčka ale i dvojčátek, která se Aně narodila.

        

 


20. 3.  Omlouvám se, že jsem dlouho nic nevkládala, ale dostala mě chřipka a tak jsem se regenerovala. Ale teď už jsem tu a můžete se těšit na jednotlivé fotečky odchovů od A do D. Mezitím se podívejte na dnešní balet ve sněhu :)

      

          

          

 


6. 3.  Konečně přidávám zprávy a fotky všech Déček z nových domovů. Jaký byl jejich první den a jak moc jsou šikovní se o každém z nich dozvíte ZDE!

Mám úžasná videa, ale nejdou mi sem vložit, takže pokud vás budou zajímat, tak dole pod stránkou nebo v kontaktech klik na odkaz facebooku a tam se na ně můžete podívat :)


3. 3.  Dustee and his really amazing parents!!!
Dusteenek měl být velké překvapení pro Moničku, která se do našeho chlapečka zamilovala až po uši a která mi stále zamilovaně psala a i se ji o našem tygříkovi zdálo Tohle jsou lidičky, kteří jsou naše krevní skupina. Neuvěřitelní!!! Holky si je zamilovaly a rozdávaly pusinky.
Dusteenek má snovou rodinu na kterou se mu vyplatilo si počkat! Má tak moc milující paničku a páníčka. Myslím, že se o něho budou doma "prát"
Děkuju vam oboum! Jsem strašně ráda, že patříte do naší chrtí rodiny! A mamince za budoucí výstavy!!!! Doufám, že vás poznám osobně! Už máme domluvené grilování!!!
(Klikněte pro zvětšení)

                          

    

                             


2. 3.  Daymoon aka Bailey Mon Miracle with amazing mum and dad!!!
Pro Dejmínka dnes přijela opravdu úžasná rodinka! Bude to jejich miminko a hlavně paničky velký sen, který se stal skutečností! Celá rodina se dnes na něho přijede podívat! Bude se u nich mít královsky! Má připravené pelíšky, dečky, hračky a milion pusinek! Mám tě ráda chlapečku, máš ode mě vybraný milující domov
Brzy přidám fotečky z jeho nového domova.

           

  

                         


1. 3.  Happy Happy Birthday my first litter "A" 3 years old
Všechno nejlepší ke třetím narozeninám všem našim "A"čkům! Hlavně hodně zdravíčka do dalších let, hodně radovánek s páníčky, mazlení a pusinek. Ale já vím, že tohle vše máte, protože jsem vybrala ty nej páníčky pod sluncem! Užijte si dnešní den mé děti!

                            


28. 2.  Amado Mon Miracle (France) is father again!!! 6x!!! / Amado už je po šesté otcem! Jsem moc pyšná, že je náš chlapeček ve Francii vyhledávaný a dává krásná štěňátka!


27. 2.  Ač je mrazivo, tak je modrá obloha a svítí sluníčko a to ve mě evokuje dobrou náladu. Takže jsem u štěňátek a fotím a fotím :) dnes budu dávat novou postojovou fotku Dusteenka, který stále čeká na osudové páníčky. Více ZDE

             


26. 2.  Dracarys Mon Miracle in new home
Dracarysek aka Drak v novém domově a pelíšku vypadá moc spokojeně. Ted mi psal páníček a poslal fotky, že byli nakupovat teplou výbavičku u Renatky od DG. Děkuji moc za péči a Renatce za rady a doporučení! Více fotek
ZDE.

A přidávám i pár cvaknutí našeho posledního volného chlapečka Dusteenka a rezervovaného Dejmínka. Více ZDE

             


25. 2.  Dnes odpoledne odjel náš sluníčkový chlapeček k rodině u Brna. Jen odjelo auto, tak mi nešly zastavit slzy. Tohle na chovu nemám ráda. Vybírání lidí a loučení. Dracarysek bude v rodině se dvěma dětma a zahrádkou. Páníček má z chrtama zkušenosti, protože jeho životem prošel italský chrtík i maďarský chrt a chrt je jeho srdeční záležitost. Velmi dobře zná Renatku od DG a nejlepší veterinářku Andreu Lačňákovou. Takže bude v dobrých rukách. Těším se na fotečky z nového domova!Zatím celou cestu krásně prospinkal a teď si hraje u babičky s jezevčíkem :)

                              


24. 2.  Dnes toho přidám trochu více..

Drago a první zprávy z nového domova - celý popis pod fotkami dole - více fotek zde:

Where is my mum, mum...?
Když včera odjížděl Drago, tak jsem nečekala, že to pro mě bude tak těžké. Je jich tu míň a míň a já si přeji jediné. Aby každý z nich měl ten nejlepší domov a udělám pro to všechno. Na tohodle chlapečka jsem měla 4 zájemce. Jenze vždy tam bylo nějaké malé ALE a já ho nedala. Všechna miminka by už byla dávno pryč, ale o to v naší chs nejde.
Jste jimi obklopeni ze všech stran a oni se na vás podívají těma jejich očičkama a vy jen vidíte tu čistou dušičku, která je tak křehká a tak důvěřivá. A máte jeden obrovský úkol jako chovatel a jako člověk, který je miluje. Vybrat ty nej rodiče!
Oni si svůj domov vybrat nemůžou, tento velký úděl je pouze na mě.

                                    

My mum and my cuddly babies 🙈💕
Den před odjezdem Draga jsem stříhala všem drápky, česala-stříhala pomíky a mamka si šla na chvilku lehnout k mým štěňátkům a takhle to po chvíli dopadlo 🙈 , jak já miluju, když se takhle všichni nalepí!!!! Nejkrásnější pocit.
Všimněte si Dracaryse, jak se spokojeně usmívá

 

Drago: Celý včerejšek mu trval na rozkoukání. Přesně, jak jsem psala. Ač to nechce ukazovat, tak je citlivá dušička. Včera téměř cely den prospinkal, až v deset večer pořádně ožil a chvilku řádil, hodně se nahamal, napil a šel spát k páníčkům do postele (bylo v plánu, že bude v pelíšku vedle postele, no ale dá se jim odolat?)
Syn se prý nechtěl ani sprchovat a jít od něho pryč. Stále ho hladi
No a v noci Dráček vstal a šel se vyčůrat na plínku. Velký Šikula!!!!
Dnešní den je mnohem více v pohodě. Hraje si, spinká, venku se mu moc líbí, běhá, sbírá klacíčky, krásně hamá a už si i říká o čůrání ven. Celý jako maminka. Maminka je velice chytrá holčička a rychle učenlivá.
Panička Dráčka za vše chválí a hladí i když stále už jen sem tam popláče za bráškama. Ale péče má hodně, maximálního času a opravdu hodně lásky. No podívejte na fotečky. Psí ráj

 

 


23. 2.  Drago Mon Miracle aka Ripley with new family!
Tak nám před chvilkou odešel další chlapeček. Náš Dráček bude v rodince kousek od nás a to v Jablonci. Má moc milou mladou, zodpovědnou rodinu, která má zdravý životní styl a to se Dragouškovi bude moc líbit Moc se těším na fotečky! Už jsem viděla, jaký bude mít krásný pelíšek a obleček! Bude se mít moc dobře!

        

Today package for our boy Drago Mon Miracle. Dneska odpoledne odchází náš Dragoušek a tak i jemu jsem přichystala balíček na cestu

                             


22. 2.  Máme novou složku Champions/Šampioni. CLICK - Zde budou všichni z naší chs, kteří splnili podmínky a stali se šampiónem dané země. Ve složce export se můžete podívat na spoustu titulů, které získali naši odchovánečci a já jsem moc pyšná na každého z nich, ať s nebo bez titulu. Protože o tom to není...Všichni jsou pro mě jedinečný a na žádného z nich nejde zapomenout. Každému jsem dala kus sebe a budu tady vždy pro ně a pro páníčky!


21. 2.  Přidány opět fotečky z venku a ze šťastného řádění! ZDE

            


19. 2.  New photos! Dnes bylo opět nádherné počasí a tak jsem vytáhla foťáček a něco málo jsem cvakla :) Najdete tam všechny chlapečky :) Tak snad se fotky budou líbit. ZDE

                     


16. 2.  Někde napadl sníh a u nás svítí sluníčko, je teplo a máme nejspíše jaro :) Mimča venku dováděla a byla šťastná, konečně počasí na to si užít radovánky :) Více ZDE

           


15. 2.  Přidala jsem plno foteček z nových domovů našich tří Déček :) klikni pro více fotek ZDE

Naše sladká holčička Dreameenka aka Ella se má jako v ráji. Samá návštěva - psí i dvounohá, řádění, mazlení, spinkání, hamání a pozor! miluje se dívat v tv na krtečka!!!! Děkuju za stálou komunikaci a fotky!!!

I naše malinká Divya aka Kimi se má též úžasně. Je neuvěřitelně šikovná a chytrá. Byla na velkém výletě minulý víkend a byla středem pozornosti...to ona ráda :) Všichni z ní byli paf a poznala i nového kamaráda vipeta Alfréda :) též má úžasný život plný mazlení, her a procházek. Jsem šťastná za všechny takové páníčky!

No a Donnie aka Doníček je v novém domově krátce, ale chová se jako by se tam narodil. Poznal kočičku, malého chlapečka Tomáška a žijí v naprosté symbioze a harmonii!

              Dreamee Mon Miracle                                           Divya Mon Miracle                                   Donnie Mon Miracle

                                


14. 2.  Drago Mon Miracle is Reserved.
O víkendu i dnes u nás byla milá návštěva, mladých manželů se synem, podívat se na štěňátka. Velmi zodpovědná rodina! Jednoznačné rozhodnutí padlo na Dragouška Budeme ho mít blízko a týden u nás ještě zůstane, aby s ním panička mohla být doma co nejdéle. Kvůli broučkovi si vzala totiž dovolenou
Strašně se mi líbí, že si vybírají člena rodiny a tak i přemýšlejí. Bude mít opravdu úžasný domov!!!

 

    


13. 2.  Donnie Mon Miracle in new lovely home.
Tohle mi poslal páníček Donníčka Neudělá mi nic větší radost. Jsem moc pyšná psí mamka. Děkuju za tak úžasný domov a takovou péči a lásku!!! Jsem ráda, že patříte do naší chrtí rodiny!!

První zprávy z nového domova:
Dobré ráno. Tak první noc za námi. Doníček byl absolutně úžasný. Spali jsme spolu na gauči v obyváku. Usnul mi v podpaží, jako špalek a spal az do půl čtvrté, kdy si sám seskočil ze sedačky na pelíšek pod ní, šel se sám vyčůrat a vykakat na plenku a pak si přes pelíšek vyskočil zase sám ke mě a spali jsme dál až do 7. Ráno se najedl a šli jsme před dům, kde jsme si odbyli prvni kakání mimo domov. Je úžasně socializovaný a vše mu jde rychle. Je vidět, že má skvělé základy od Vás. Moc děkujeme.

 

 


12. 2.  Donnie Mon Miracle with new amazing family!!!
Dnes nám odjel do opravdu milujícího domova náš Donníček! Má nejen krásnou ale hlavně fantastickou rodinu! Jsem tak šťastná, že jsou ještě lidi jako právě oni (a myslím i všechny ty u kterých naše miminka jsou). To mi dá vždy důvod proč chovat! Moc vám děkuji za to jací jste a těším se na zprávy a fotky z nového domova! A věřím, že se brzy uvidíme

                


11. 2.  Tomorrow's package for Donnie Mon Miracle and new position in age 9,5 weeks.

Zítra nám odchází náš miláček k opravdu úžasné rodince! Zítra napíši více! + Nové postojovky posledních tří volných klučíků. HERE!!!

                         

Amado Mon Miracle 49 cm - France

Můj chlapeček se krásně dodělal do jeho 3 let a je to opravdu moc krásný vipetí kluk. Jsem na něho moc pyšná!!!

           

           

           

           

           

           


10. 2.  Daymoon Mon Miracle is reserved
Včera u nás byla další milá návštěva a ve výběru měla hned jasno. Náš pusinkovací Dejmí skočil paní hned do srdce! Bude ve fantastické rodince se zahrádkou a páníčci mu budou věnovat všechen volný čas.
Pro paní je vipet velkým snem! Minulý rok ji bohužel zemřel pejsek, který se dožil téměř 17 let!!!! Věk, který se jen tak nevidí!!!! Dejmínek u nás bude o měsíc déle, ale nám to nevadí. Naopak. Aspoň si ho užiju a jeho maminka bude taky moc ráda, že tu má miminko déle A už v úterý nám odchází Donníček.

            


7. 2.  Nové fotečky Déčkových miminek ZDE a fotky sestřiček při řádění venku za sluníčka a po vyběhání a snídani byl odpočinek :)

            

            

            

            

            


6. 2.  Přidávám mé noční zamyšlení, mometky Dracaryse a Draga a Adulinku hrající se svými dětmi. ZDE

Teď jsem si vzala do postele Daymoonka. On vypadá úplně stejně jako jeho maminka.
Adi byla jako štěně nijaká..myšleno barevně nezajímavá oproti ostatním. Ale neuvěřitelně se vybarvila. Mé srdce si ukradla v jejích 10 dnech.
Proč to píšu. Měla jsem Dejmího v posteli a Adinka za ním stále vstávala a přemisťovala se tam kam šel on. Lehala si těsně u něho, aby to viděl a čistila ho, ale tak vehementně jako když se ji narodili štěňátka. Měla strašnou radost, že jsem ho vzala mezi nás.
Upří
mně? Yampa taková mamka není. Je skvělá. I teď štěňátka čistí i když nejsou její, ale od 3. Týdne věku skončí s kojením a chodi je jen čistit a utíká od nich.
Adinka by je kojila i teď. No pořád stojí a oni se snaží pít i když už není co. Bojím se strašně jedné věci. Jak zvládne odchod všech miminek. Dokud zůstane jedno. Bude to dobré. Ale až odejde? Neumím si to představit. Bojím se, že bude plakat a hledat je. Je v ní tolik lásky a já věděla, že bude víc jak máma. Je moje všechno na světě

                                                              Adulinka a její opalování po ranním běhání a snídani :)

            


5. 2.  Miminka byla poprvé venku. Více ZDE

               


4. 2.  První zprávy od holčiček z nového domova! HERE


3. 2.  Dreamee Mon Miracle aka Ella with new mum!
Před chvilkou nám odcestovala do nového domova naše Dreameenka. Bude žit u úžasné rodiny v Ostravě. Obě holčičky si zkusí výstavu, takže je určitě potkáme.
Přijelo si pro ni 8 členů rodiny! Na fotce je její majitelka paní doktorka! Opravdu moc sympatický a empatický člověk!
Moc děkuji za dárečky pro nás i pro mé holčičky!
Při loučení u auta mi došlo, že vážně mi žádná holčička nezůstane a opravdu jsem ji hodně oplakala. Tohle je na chovu tak těžké!!! Nechala bych si všechna miminka, kdyby to šlo!!!
První zprávy z auta jsou, že už čůrala na travičku a jde z náruče do náruče a dostává moře pusinek! A čeká jí spinkání v posteli, jen se neví ještě u koho, protože ji chtějí všichni
Měj se krásně holčičko moje a prožij mnoho radosti a krásných chvil. Budeš v supr rodince!

                                      


2. 2.  Divya Mon Miracle with new parents!!!!

Dnes odpoledne odjela do nového domova - Českých Budějovic - naše malinká holčička. Andílek s ďáblem v těle, nebojsa a obrovský mazílek. Bude se mít opravdu královsky. Má úžasnou rodinku! Teprve ted mi došlo, že tu není. Je tu po ní velký prázdno, byla všude a dávala najevo, že chce na klín nebo mazlit a chodila za mnou. Takže tu sedím a mám nějaké mokré oči..Ach to loučení.
První zprávy z auta jsou takové, že malinká spinkala a na pumpě se venku vyčůrala. Žádný strach a to byla venku prvně! Ona je neuvěřitelné stvoření!
Přeji vám mnoho radosti a krásných chvil a doufám, že se brzy uvidíme. A těším se na fotečky z domova!

                       

          


1. 2.  Tomorrow's package for Divya Mon Miracle.
Zítra odchází do nového domova naše milovaná Divya. Neuvěřitelně to uteklo a již zítra si bude hrát a spinkat u svých nových páníčků. Každý jeden mi bude moc chybět, ale zatím mám výběr těch nejúžasnějších páníčků, takže vím, že jim nic chybět nebude.

                     

Dracarys Mon Miracle after canceled reservation is AVAILABLE! Dracarys je po zrušené rezervaci opět VOLNÝ!Už tento týden může odcházet do nového milujícího domova. + popis povah volných pejsků!

          

          


29. 1.  Dustee is Available/Dnes byla miminka očkována a byla neuvěřitelně hodná! Přidáno pár sladkých fotek a dvě postojovky CLICK

            


28. 1.  Drago is Available. More HERE.

                        


27. 1.  Byla u nás moc milá návštěva. Budoucí panička Donníčka! Více ZDE!

                  


26. 1.  Nové fotečky našich miminek...už jim je 7 týdnů..tolik to uteklo a už jim balím balíčky do nového domova. Za týden někteří z nich odchází, bude mi smutno..

                


25. 1.  Balli Mon Miracle is future father again!!! with beautiful girl Tylko Ty Akuaba Paranoia in Poland! Balli se stane znovu otcem v Polsku! S krasnou fenou Tylko Ty Akuaba Paranoia! Jsem velmi hrdá! No a pár nových momentek miminek, v new puppies, přidány. Stále máme volné ještě 3 chlapečky, kteří si čekají na milující domov!


24. 1.  Father of our litter "D"!!!! JBISS, JCH, CH Southpoint Wild N'Brave his wonderful win today in Italy at the IDS of Bari- Ex1 in Champion class, CACIB and BOS

Tak máme dočipováno. Miminka plakala, ale chvíli na to už o tom nevěděla a hrála si , ale já trpěla u toho za ně
Musim říct, že je to opravdu vyrovnaný vrh a jsem na něj moc pyšná. S upřímností musím říct, že jako vrh se mi líbí nejvíc ze všech, které jsem měla (myšleno po stránce vyrovnanosti vrhu - jinak všechny mé “děti” od Aček do Déček miluji do jednoho a každý jeden je specifický, jedinečný a krásný !!!)
Jsou všichni jako jeden a mají nádherné stavby. Krycí pes dává
úžasný genofond a i kluci mají kuličky až na jednoho, ale možná, že se ta jedna ještě ukáže. Jsou plně bez vad, mají krásné předhrudí a pěknou silnou kostru. Jsem na ně opravdu moc hrdá. Adinka s Morrisem si úžasně sedli. Však z mého pohledu je to srdcový pes a to i rodokmenem, který vždy probírám podrobně. Vybrat psa není lehká záležitost. Pes sám o sobě může být krásný, ale je důležitý také jeho rodokmen, zdravíčko, potomci a další a další aspekty. Jsem ráda, že můj výběr padl na něj. Pro mě on byl láska na první pohled a to nejen vzhledově či rodokmenově ale i zdravotně

            


23. 1.  We have available amazing and standard poms!!! Máme nádherné klučíky pomíků k zadání. Standardní a typické pomíčky s malým nosánkem a krásnou srstí a velikostí!

           

           

           

           

                                                     


22. 1.  NEW PROFI PHOTOS!!! Dnes miminka čeká čipování, ale hlavně máme nové profesionální fotky ZDE!!!

           


21. 1.  Dnes byl rezervován náš krasavec Dracarys! Dnes jsem měla čas cvaknout pár fotek a je na nich pouze Dracarys a Dreamee...zítra zkusím udělat fotek více :)

                    


20. 1.  Pár nových foteček přidaných + foto celého psího pokoje :) CLICK

             


19. 1.  Dnes nám přišla další milá návštěva :) více ZDE

           


18. 1.  Dnes u nás byli dvě moc milé návštěvy! Více informací a fotek najdete ZDE

             


16. 1.  First visitor :) První návštěva našich miminek a jak probíhala? Více ZDE

                                 


15. 1.  Konečně přidávám více fotek o které jste si psali a těšíte se na ně. O to více mě těší je sem dávat! Tento týden bude ve znamení návštěv a rozhodně se máte na co těšit Bude plno fotek! Více ZDE

          


13. 1.  New photos CLICK/Pár nových foteček miminek!

               


12. 1.  Amado Mon Miracle - France - very proud on this boy!

          

          


8. 1.  New photos! Mnoho nových fotek naleznete ZDE

6.-7.1.18 Dogshow France

6. 1. Amado Mon Miracle - Ex. 1 CAC from 3 male and BOS from all whippets!! Thank you Amélie and my little lovely boy!!!!
7. 1. Amado Mon Miracle won again!!!
Ex. 1 CAC, Res. CACIB
Very very much congratulations. Thank you!! I am very proud!!!! Amado is first on the photo!

          


7. 1.  New photos!!!! CLICK

            


6. 1.  Nové fotečky opět ve složce Puppies

Our Queen Yampa/ Naše carevna!
Tohle vám musím ukázat. Dávala jsem holkám jídlo a hned mimčům, když Adinka dokojila (stále k nim poctivě chodí) a u toho jsem hlídala, aby se všichni vyčůrali na plínku - Mimochodem jakmile docucají maminky mlíčko, tak se fakt zvednou a jdou na plínku z kennelky!. Do toho se Yampinka takhle proti mě postavila a s vážným výrazem: " Mámo já tě vidím, vidíš i ty mě, že chci jít ven?" Rychle jsem šla pro foťák, protože to nejde nevyfotit

                      


5. 1.  Plno nových foteček najdete ZDE

Mum + son + grandmother 3 tigers
Tak takhle to u nás vypadá maminka Adinka nechává bumbat syna Donníčka a maminka Adinky tedy babička Donníčka pečuje o svou dceru Adinku. Miluju je...tu jejich vzájemnou lásku mezi sebou!

          


4. 1.  Nejdříve bych chtěla napsat, že já se výhradně věnuji chovu whippetů. Pokud v budoucnu budete mít zájem o pomíky, tak moje matka bude mít svou chovatelskou stanici a své web stránky. Tady už pomíky nenajdete. Tento rok bude u nás mnoho změň a možná i velké stěhování. A teď už k novinkám :) samozřejmě více ZDE.

7+1 treasure
To si tak máte holky venku..Adinka si ležela na matraci..já koukám z okna, jak si holky hrají a otočím se a oni všichni na mámě? Mimochodem zadečkem nahoru je Dracarys
Drago strášně plakal po uložení miminek do kennelky...tak jsem ho dala k cecíku..chvilku pil, ale pak plakal stále...dala jsem ho zpátky, zase plakal...dala jsem ho do postele...a...?.....spí jako miminko....nj chrt

            


3. 1.  Chtěla bych sem napsat něco při čem zůstává rozum stát a co mám v hlavě už dlouho.
Věřím v něco mezi nebem a zemí a tohle už mi nepříjde jako náhoda....posuďte sami + POPIS POVAH 2. část
ZDE
Vrh A
Ario - jeho páníčkové se do roka vzali a jsou spolu moc šťastní a plánují miminko
Adelio - majitelé též do roka stáli před oltářem a jsou spolu moc šťastní
Alessio - majitelé se do roka vzali a už se jim narodila dvojčátka
Alamar - panička poznala přítele se kterým je velmi šťastná a odstěhovala se do Norska
Vrh B
Bae - páníčci se do roka vzali a čekají miminko
Bassam - majitelka má přítele i starší holčičku a teď mi psala, že pod stromeček dostala zásnubní prsten
Bekim - majitelé spolu byli dlouhou dobu a už mají spolu holčičku..teď? Vzali se do roka a čekají další miminko
Jsem tak moc šťastná, že naši pejsci rozdávají štěstí, lásku a radost!!! Děkuju všem majitelům za jejich péči o naše miminka a že jsou právoplatnými členy rodiny!


2. 1.  Miminka už se začínají projevovat... zatím jsou to opravdu jen první střípky. Ale chci napsat, co jsem zatím zachytila. Dnes první tři + pár nových fotek v sekci New puppies.
Dustee (Dastý/nek) - to je takový slaďouš. Sedne si a dlouze se na mě divá a pak ke mě začne utíkat, vrtět ocáskem a dává opravdu hodně sladkých a voňavých pusinek
Divya (Divája/Dí) - nebojácná, neohrožená, něžná, sladká, první šla po toulkách mimo kennelku, první přišla na zavolání, první vrtěla ocáskem, první dala pusinku a první chytla prostěradlo mezi zoubky snažíc se s ním trha, ale vždy neudrží balanc:) moc ráda se mazlí a miluje společnost.
Drago - středem pozornosti už od narození, kdy neuvěřitelně povídal..všichni spí a on má nastavený budík po 3 hodinách na jídlo. Začne tak strašně moc plakat a výt, že mě opravdu vyžene z postele. Pak jim dám najíst a on mi tím chtěl jen říct, že si chtěl jen lehnout ke mě a cítit mé teplo a usnout je komunikativní, jedlík jako ostatní a mazlinka. 


1. 1.  Nejdříve vám chci popřát krásný vstup do Nového roku! Hlavně moře zdravíčka a aby byl tento rok ještě lepším než minulý! A teď se vrhneme na spoustu nových fotek! :) Pojďme na to....  CLICK

Miminka se už chodí sami vyprazdňovat na plínku. Jsou to sikulky! Jsem tak šťastná, že jsem se dostala k tomuto plemeni. Klidné, něžné, empatické, skladné, hodné, milující, neuštěkané, poslušné, čistotné!, chytré! Tohle plemeno má mé srdce.

             


 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
aktualizováno: 20.04.2018 18:41:19