N E W S  2 0 1 8                                                                      

22. 1.  NEW PROFI PHOTOS!!! Dnes miminka čeká čipování, ale hlavně máme nové profesionální fotky ZDE!!!

           


21. 1.  Dnes byl rezervován náš krasavec Dracarys! Dnes jsem měla čas cvaknout pár fotek a je na nich pouze Dracarys a Dreamee...zítra zkusím udělat fotek více :)

                    


20. 1.  Pár nových foteček přidaných + foto celého psího pokoje :) CLICK

             


19. 1.  Dnes nám přišla další milá návštěva :) více ZDE

           


18. 1.  Dnes u nás byli dvě moc milé návštěvy! Více informací a fotek najdete ZDE

             


16. 1.  First visitor :) První návštěva našich miminek a jak probíhala? Více ZDE

                                 


15. 1.  Konečně přidávám více fotek o které jste si psali a těšíte se na ně. O to více mě těší je sem dávat! Tento týden bude ve znamení návštěv a rozhodně se máte na co těšit Bude plno fotek! Více ZDE

          


13. 1.  New photos CLICK/Pár nových foteček miminek!

               


12. 1.  Amado Mon Miracle - France - very proud on this boy!

          

          


8. 1.  New photos! Mnoho nových fotek naleznete ZDE

6.-7.1.18 Dogshow France

6. 1. Amado Mon Miracle - Ex. 1 CAC from 3 male and BOS from all whippets!! Thank you Amélie and my little lovely boy!!!!
7. 1. Amado Mon Miracle won again!!!
Ex. 1 CAC, Res. CACIB
Very very much congratulations. Thank you!! I am very proud!!!! Amado is first on the photo!

          


7. 1.  New photos!!!! CLICK

            


6. 1.  Nové fotečky opět ve složce Puppies

Our Queen Yampa/ Naše carevna!
Tohle vám musím ukázat. Dávala jsem holkám jídlo a hned mimčům, když Adinka dokojila (stále k nim poctivě chodí) a u toho jsem hlídala, aby se všichni vyčůrali na plínku - Mimochodem jakmile docucají maminky mlíčko, tak se fakt zvednou a jdou na plínku z kennelky!. Do toho se Yampinka takhle proti mě postavila a s vážným výrazem: " Mámo já tě vidím, vidíš i ty mě, že chci jít ven?" Rychle jsem šla pro foťák, protože to nejde nevyfotit

                      


5. 1.  Plno nových foteček najdete ZDE

Mum + son + grandmother 3 tigers
Tak takhle to u nás vypadá maminka Adinka nechává bumbat syna Donníčka a maminka Adinky tedy babička Donníčka pečuje o svou dceru Adinku. Miluju je...tu jejich vzájemnou lásku mezi sebou!

          


4. 1.  Nejdříve bych chtěla napsat, že já se výhradně věnuji chovu whippetů. Pokud v budoucnu budete mít zájem o pomíky, tak moje matka bude mít svou chovatelskou stanici a své web stránky. Tady už pomíky nenajdete. Tento rok bude u nás mnoho změň a možná i velké stěhování. A teď už k novinkám :) samozřejmě více ZDE.

7+1 treasure
To si tak máte holky venku..Adinka si ležela na matraci..já koukám z okna, jak si holky hrají a otočím se a oni všichni na mámě? Mimochodem zadečkem nahoru je Dracarys
Drago strášně plakal po uložení miminek do kennelky...tak jsem ho dala k cecíku..chvilku pil, ale pak plakal stále...dala jsem ho zpátky, zase plakal...dala jsem ho do postele...a...?.....spí jako miminko....nj chrt

            


3. 1.  Chtěla bych sem napsat něco při čem zůstává rozum stát a co mám v hlavě už dlouho.
Věřím v něco mezi nebem a zemí a tohle už mi nepříjde jako náhoda....posuďte sami + POPIS POVAH 2. část
ZDE
Vrh A
Ario - jeho páníčkové se do roka vzali a jsou spolu moc šťastní a plánují miminko
Adelio - majitelé též do roka stáli před oltářem a jsou spolu moc šťastní
Alessio - majitelé se do roka vzali a už se jim narodila dvojčátka
Alamar - panička poznala přítele se kterým je velmi šťastná a odstěhovala se do Norska
Vrh B
Bae - páníčci se do roka vzali a čekají miminko
Bassam - majitelka má přítele i starší holčičku a teď mi psala, že pod stromeček dostala zásnubní prsten
Bekim - majitelé spolu byli dlouhou dobu a už mají spolu holčičku..teď? Vzali se do roka a čekají další miminko
Jsem tak moc šťastná, že naši pejsci rozdávají štěstí, lásku a radost!!! Děkuju všem majitelům za jejich péči o naše miminka a že jsou právoplatnými členy rodiny!


2. 1.  Miminka už se začínají projevovat... zatím jsou to opravdu jen první střípky. Ale chci napsat, co jsem zatím zachytila. Dnes první tři + pár nových fotek v sekci New puppies.
Dustee (Dastý/nek) - to je takový slaďouš. Sedne si a dlouze se na mě divá a pak ke mě začne utíkat, vrtět ocáskem a dává opravdu hodně sladkých a voňavých pusinek
Divya (Divája/Dí) - nebojácná, neohrožená, něžná, sladká, první šla po toulkách mimo kennelku, první přišla na zavolání, první vrtěla ocáskem, první dala pusinku a první chytla prostěradlo mezi zoubky snažíc se s ním trha, ale vždy neudrží balanc:) moc ráda se mazlí a miluje společnost.
Drago - středem pozornosti už od narození, kdy neuvěřitelně povídal..všichni spí a on má nastavený budík po 3 hodinách na jídlo. Začne tak strašně moc plakat a výt, že mě opravdu vyžene z postele. Pak jim dám najíst a on mi tím chtěl jen říct, že si chtěl jen lehnout ke mě a cítit mé teplo a usnout je komunikativní, jedlík jako ostatní a mazlinka. 


1. 1.  Nejdříve vám chci popřát krásný vstup do Nového roku! Hlavně moře zdravíčka a aby byl tento rok ještě lepším než minulý! A teď se vrhneme na spoustu nových fotek! :) Pojďme na to....  CLICK

Miminka se už chodí sami vyprazdňovat na plínku. Jsou to sikulky! Jsem tak šťastná, že jsem se dostala k tomuto plemeni. Klidné, něžné, empatické, skladné, hodné, milující, neuštěkané, poslušné, čistotné!, chytré! Tohle plemeno má mé srdce.

             


 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
aktualizováno: 23.01.2018 17:50:45
FACEBOOK OUR KENNEL